Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Need For Speed për Mobil

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Need For Speed për Mobil   Tue Aug 25, 2009 6:09 am

Author: NFS-Racing ©️
Language: English, it French, Italian
Platform: Mobile, PDA, iPod, Smart Phone


128x160 - K510, K310, Z530 and others
176x220 - K750, W810, SE W810i, K610 and others
240x320-K790, W850, W900 and others

Mundet te punojë ne Nokia,por nuk punon ne Motorola

File Size: 1.28 MB
Download Link:


rapidshare.com/files/79791005...For_Mobile.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Need For Speed për Mobil
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: Mobil-
Kërce tek: