Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Zhytuni në blu I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Zhytuni në blu

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Zhytuni në blu Empty
MesazhTitulli: Zhytuni në blu   Zhytuni në blu I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:12 am

Gjithmonë i keni parë me dyshim një palë këpucë blu? Përherë keni menduar se kjo nuk është aspak ngjyra e përshtatshme për një mbrëmje apo për një ditë të zakonshme? Deri më sot ndoshta mund të ketë qenë kështu, por vera e këtij viti më shumë se kurrë të ngjall dëshirën për t’u veshur me ngjyrën e detit
Blu, ku dhe kur

Ditëve të verës gardëroba duhet të jetë e spërkatur në nuanca blu. Paraditeve është ngjyrë shumë çlodhëse dhe nuk të krijon kurrfarë vështirësie për t’u kombinuar me ngjyrat e tjera. Mund të vishet me të bardhën, me të verdhën, pannën, por edhe me rozën. Shkrihuni me ngjyrat e detit në periudhën e pushimeve. Vishni rroba banje të kaltra. Guxoni në sandale në formë nallanesh të larta, me rripa të hollë ngjyrë blu. Hidhni një çantë të stërmadhe të zbukuruar me guacka dhe yje deti. Do t’ju duket sikur keni hedhur mbi sup një copëz det. Moda e kësaj vere u përshtatet shumë toneve blu. Fustane në formë këmishe, dizenjo me pika dhe viza, stil retro, rripa të hollë, modele të lehta verore. Por mos ngurroni të zhyteni në blu edhe gjatë mbrëmjeve të verës. Marka si Miu Miu ju propozojnë këpucë elegante kombinuar me shkëlqime të arta, kurse Emilio Pucci për sezonin e verës ka krijuar një koleksion të tërë, ku bluja mbizotëron në të gjitha veshjet e pasarelës. Ç’prisni? Notoni edhe ju në blu.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Zhytuni në blu
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: Moda Shqiptare-
Kërce tek: