Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Vera e të veshurave më keq I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Vera e të veshurave më keq

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Vera e të veshurave më keq Empty
MesazhTitulli: Vera e të veshurave më keq   Vera e të veshurave më keq I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:13 am

Edhe nëse nuk i kishim ndër mend, ja ku na dalin përpara: atëherë kur look-u i tyre të shtie frikën. Të gjitha gabimet, e sidomos lajthitjet në stil të verës 2007, të disa nga femrave më të njohura. Dhe kur gabojnë edhe ato, ne të vdekshmet e thjeshta...!Vishen me fustanka me lule, por nga ato shumë të shkurtrat dhe me supe të rrëzuara. Mbizotërojnë tutat e pambukut, kudo përveçse nëpër palestra. Zgjedhin aksesorët dimërorë për ngjyrat e ëmbla të verës. Apo çizme të rënda nën kanotieret e lehta në këmbët që po plasin nga i nxehti. Ndërsa veshje me prerje nga më të habitshmet mbyllen në mënyrën më të tmerrshme mbi trupat e shëndoshur të VIP-ave të keqkuptuar, të shëmtuar edhe më nga ca prerje flokësh të papara.

Nga Britney Spears tek Avril Lavigne, nga Eva Green tek Sharon Stone, nga Jozefina Topalli tek Hueyda El Sayed: asnjëra prej tyre, as rishtaret e kësaj rubrike dhe as ato që janë mësuar t’u lakohen tmerret e “look”-ut, nuk u ka shpëtuar objektivave të aparatit fotografik që ka sjellë kryeveprat e shijes së keqe.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vera e të veshurave më keq
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: Moda Shqiptare-
Kërce tek: