Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH Empty
MesazhTitulli: BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH   BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:15 am

Janë shpallur të nominuarit për shpërblimet e sivjetme “MTV Video Music Awards”. Dy këngëtare të forta janë në garë të ngushtë me më së shumti nominime. Beyonce është nominuar në nëntë kategori, përfshirë këtu atë “Videoklipi më i mirë i vitit”, për këngën "Single Ladies." Kundërshtare në garën për çmimin më të lartë e ka këngëtaren e re, por shumë të suksesshme, Lady Gaga, e cila gjithashtu është e nominuar në nëntë kategori për hitin "Poker Face". Britney Spears shpreson ta përsëris suksesin e vitit të kaluar kur i kishte fituar tri shpërblime. Këtë vit ajo është nominuar në shtat kategori përfshirë këtu kategorinë “Videoklipi më i mirë i vitit” për klipin "Womanizer."
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH Empty
MesazhTitulli: Re: BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH   BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:16 pm

Lady Gaga mdoket ish me shum ne epersi se Beyonce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BEYONCE DHE LADY GAGA PRIJNË ME NOMINIME NË “MTV VIDEO MUSIC AWARDS”, ME NGA NËNTË SOSH
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: V.I.P News-
Kërce tek: