Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
La Liga 09/10 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 La Liga 09/10

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 3:13 am

Kush Ka me Kon Pretendent PEr Titull En La Liga

Mndusit tjera Kush ka me kon en treshe etj etj

Un menoj qe ka mu kon ni gar e fort permes realit edhe barqes sunny
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
Arben Tahiri

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 4:02 am

Per titullin e Championit ne La Liga do te luftoin : Real Madrid Dhe Barcelona.


Ndersa per pozitat 3 dhe 4 qe shpien ne Champions League do te luftoin: Villareal , Atl.Madrid , Villareal , Valencia dhe Sevilla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 4:31 am

pper tittull normal BARCELONA edhe REAL MADRID ..

ee per 3-4 kkan me koon SEVILLA edhe VALENCIA ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventus   La Liga 09/10 I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 5:13 pm

Une mendoj se Reali ka shpenzuar Para Kot sepse Barcelona vetem me transferin e Ibracadabras ka mboshtur te gjitha transferet e Realit

Poziten 3 dhe 4 jane shum ekipe po ato tezemres per mu kish em qen mir me qene Villareal dhe aathletico Madrid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:28 am

Reali venin e 2 ose te 3

Barcelona Kampion

Edhe ska fjale tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventus   La Liga 09/10 I_icon_minitimeSun Aug 16, 2009 11:32 am

Villareali ishalla bon naisen , edhe tenerife met nLig lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 6:47 am

E di une pse tka hi nQef Tenerife tyy

Shum i kish do lojtar te fort valla
Ko me befasu qaj ekip:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventus   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 7:21 am

po valla e di edhe uen qe e din ti pse mka hi nqef , edhe pernime Lojtar si ajo skish

shum te qartlool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:26 am

skena qa me fol REAL MADRID ktu osht kampions edhe ska diskutim :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 9:27 am

masi je tifoz i Realit hahaha
Sen skini em bo e di UNE
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
FLo0rI
Antar 10%
Antar 10%
FLo0rI

Numri i postimeve : 63
Join date : 18/08/2009
Age : 24
Location : n'Anfield Road

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:18 am

edhe pse Reali ka ble do yje apet se apet Barcelona ka me fitu La Ligen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 7:20 am

Nuk lshon barcelona valla as sivjet
Po tutna mos pe fiton apet CHL e spo ja len renin LFC:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventus   La Liga 09/10 I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 10:33 am

qy diddi LFC-ne e shtini ne ren me fitu pa kan hiq.....

Njeri krejt e knei kryjt tash jena na "Zonja e Vjeter" ,ose Blute nga Londra Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:31 am

pom vie keq festko por as te njera sun e merr se per Ch.L nuk jan Zonja vjeter edhe Tkaltert e londres Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:33 am

mos ma ofendoni Realin se mosvet per juve #lol ska kush qe e mun sivjet volla Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:40 pm

kobra.03 shkruajti:
mos ma ofendoni Realin se mosvet per juve #lol ska kush qe e mun sivjet volla Very Happy
Maj nmen qito fjale njeri
Aiit se kena mu oa kur tju mun edhe Malaga
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:46 pm

malaga e zaragoza e kejt se nuk shkon ni ekip me kejt lejtart e botes tfort se sun perballohen Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 12:11 am

Secili per veti lun
Secili lun mu bo sa ma i famshem se tjetri
Qekjo o lufta mes yjeve te madridit.
Smujn me bo si Galaktiko 1 qe u kon athere
Se athere jon kon krejt bashke
E tash lujn secili per veti
edhe e nxin Futbollin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 4:16 am

Didi shkruajti:
Secili per veti lun
Secili lun mu bo sa ma i famshem se tjetri
Qekjo o lufta mes yjeve te madridit.
Smujn me bo si Galaktiko 1 qe u kon athere
Se athere jon kon krejt bashke
E tash lujn secili per veti
edhe e nxin Futbollin.

KAn em jan nxii vetit ftyren e hajt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:42 pm

Une jam fans i Real Madridit dhe besoj qe lufte e nxhehte do te jete ndermjet Realit dhe Barces dhe ishalla ne fund triumfon Real Madrid
Willareal do te jeten ne poziten e 3 ndersa per poziten e 4 do te luftojne Walencia,Sevilal dhe ATl.Madrid dhe nuk do te dihet kush do ta ze vendin e 4
Poashtu per nje pozite ne kupat evropiane do te luftojne edhe Deportibo me Getafen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventus   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 10:31 am

valla ath.madrid ka lojtar shum te mir dhe cilesor perej ksaj mujna me prit shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 10:38 am

qa po menoni a ka me deshtu barqa a jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:28 pm

Ishalla Rinor deshtojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:00 am

Unikkatil shkruajti:
Ishalla Rinor deshtojn
ishalla volla njeri une menoj qe Barqa sun e mun REalin qa po menoni ju
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: juventusi   La Liga 09/10 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:57 am

Valla Lufte e forte , sguxon as njana as tjetra Pal me deshtu se taniii osht PLUS i madh per ata qe triumfon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
La Liga 09/10 Empty
MesazhTitulli: Re: La Liga 09/10   La Liga 09/10 I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
La Liga 09/10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: