Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN Empty
MesazhTitulli: ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN   ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:16 am

Këngëtarja Elvana Gjata në një intervistë për emisionin “Express” ka deklaruar se ka në plan prej kohësh që të bëjë një duet me motrën e saj, Migenën. Motra e Elvanës, sopranoja e njohur shqiptare, Migena, aktualisht është e angazhuar në disa projekte të rëndësishme të skenës operistike në Gjermani. Elvana ka thënë se një duet të tillë dhe kombinimi i dy zërave, atij operistik dhe R’ n’ B, do të mund rezultojë me një këngë të bukur artistike. “Në momentin e parë që do të gjejmë kohën e përshtatshme, së bashku me Migenën do të realizojmë një këngë për publikun shqiptar”, ka përfunduar Elvana. Kohëve të fundit Gjata ka realizuar videoprojektin “Hitech” në bashkëpunim me produksionin kosovar “Entermedia”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
ELVANA DO TË REALIZOJË NJË DUET ME MOTRËN E SAJ, MIGENËN
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: V.I.P News-
Kërce tek: