Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS” I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS”

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS” Empty
MesazhTitulli: BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS”   BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS” I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:17 am

Këngëtarja kosovare, Blerina Kastrati, ka fituar çmimin e katërt në Festivalin Ndërkombëtar të Këngëtarëve të Rinj “Dunav Stars”, i cili është mbajtur në Silistra të Bullgarisë. Kastrati në këtë festival po ashtu është shpërblyer me çmimin e qytetit të Silistrës, i cili i është ndarë nga kryetari i kësaj komune bullgare. Në skenën e festivalit “Dunav Stars”, në të cilin pjesëmarrësit kanë kënduar “live”, këngëtarja kosovare është ngjitur në skenë me tri këngë. Veç këngës së saj “Anonim”, ajo ka kënduar “Valsi i lumturisë” dhe “Son of a preacher man”. Kastrati është radhitur në mesin e fituesve pas Bullgarisë, të cilës i kanë takuar dy vendet e para dhe Gjermanisë që është radhitur në vendin e tretë. “Ka qenë nder i madh për mua, sidomos të kthehem si fituese e dy çmimeve. Besoj se ua kam ndritur fytyrën shqiptarëve”, ka thënë Kastrati për të përditshmen “Koha Ditore”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
BLERINA KASTRATI MERR DY ÇMIME NË FESTIVALIN “DUNAV STARS”
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: V.I.P News-
Kërce tek: