Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Leonora Jakupi do të martohet? I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Leonora Jakupi do të martohet?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Leonora Jakupi do të martohet? Empty
MesazhTitulli: Leonora Jakupi do të martohet?   Leonora Jakupi do të martohet? I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:17 am

Leonora Jakupi në prag të martesës, ky është artikulli i cili është duke qarkulluar kohëve të fundit nëpër ueb-faqe të ndryshme. Më saktë, ky artikull për herë të parë është publikuar në ueb-faqen nga Shqipëria ballkanweb.com. Mirëpo, këngëtarja Jakupi e ka demantuar këtë, duke pohuar se e gjitha është një thashetheme e bërë, sipas saj, për qëllime të caktuara. Nëpërmjet telefonit për “Peja-Online”, Leonora ka deklaruar: “Absolutisht s’ka asgjë të vërtetë. Thjesht janë thashetheme. Unë kam biseduar me përgjegjësit të cilët e kanë publikuar këtë shkrim dhe ata më kanë thënë se ky lajm është sjell nga Kosova”. Këngëtarja ka vlerësuar se e gjithë kjo është bërë për përfitime materiale, por duke mos saktësuar asgjë. Në artikullin e ueb-faqes ballkanweb.com për më tepër përmendet edhe emri i personit me të cilin, sipas shkrimit, këngëtarja Jakupi do të martohet. Djaloshi fatlum me të cilin do të martohej Leonora, sipas shkrimit, është Shkumbin Noka nga produksioni “Pixels”.Edhe ky i fundit e ka mohuar këtë shkrim. Ai ka thënë për “Express” nëpërmjet telefonit se të gjitha këto janë thashetheme të kota dhe se nuk ka asgjë të vërtetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Leonora Jakupi do të martohet? Empty
MesazhTitulli: Re: Leonora Jakupi do të martohet?   Leonora Jakupi do të martohet? I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:18 pm

e ka pas puna e ksaj kto se merr njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Leonora Jakupi do të martohet?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: V.I.P News-
Kërce tek: