Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Nicka qesharak

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Nicka qesharak   Tue Aug 25, 2009 6:22 am

Nuk po pi me t`harru, po me t`pa dy fish

Qysh Serbet pakic ne Kosove, kur ka më shumë se ushtare te KFOR-it.

Krejt jeta u bo, pune - shpi, pune shpi, e une as pune as shpi nuk kam.

Na nuk e kena porosit at vrasje, garant na kan qaros ata ne shank.

Si i ri, kurqysh nuk ka mujt me vendos, a me u bo polic a hajn. Ne fund i ra në mend, qe mundet mi kry te dy pune ne njejten kohe.

Çka kanë të perbashket Slloba me Qeverin e Kosoves??? I kanë shti shiptart me ik prej Kosoves!

Kriminelat e luftes denohen në Hagë, mafijashat i marrin ka 20 vjet, e populli është i denuar për jetë.

Nji ditë ka mu bo më mirë, dy ditë nuk ka shansa

Sa mire qe Kosoves nuk mundet me i ik treni, pasi qe hekurudha nuk funsionon!

Lehtë është me qen hajn në shtet, ku kurkush nuk e di ku o kufiri.Nuk ka bor, nuk ka pavarsi. Koha ideale për me dal ne natyr, mos te thom - me shku n`mal.


Fakt është qe Kalligulla e ka bo kalin senator, po magar s`ka bo.

Aj seksin e ka sekondar. Kryn per disa sekonda.

Pse e ka mbaru narkomani fyshtin 3 metra? Doktori i ka thon me nejt sa ma lerg kokaines.

Ishalla m`jep zoti shendet e shkoj n`bollovanje

Polici po e ndal shoferin e pit dhe po i mban ligjerata: Duheni me çen te vetedishem, qe pas marrjes alkoholit, duart sa ma lerg vollanit! Pak po ju duket qe jam mortus i pit, plus po doni me m`shti me i gra pa dur a?

Tipka tu e ble kerin e ri dhe shitsi tu ja spjegu sa i hargjet keri ne qytet e sa ne rrug te hapur, po ja bon pyetjen: E qysh e di keri, kur është n`qytet?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Nicka qesharak   Tue Aug 25, 2009 7:08 pm

qajo me pakic shum e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nicka qesharak
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Msn & Yahoo-
Kërce tek: