Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Messenger Plus Live 4.6

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Messenger Plus Live 4.6   Tue Aug 25, 2009 6:25 am

Messenger Plus Live 4.6

Messenger Plus Live is the one essential add-on for Windows Live Messenger, period. Installed more than 340 million times since 2001, when it started as a simple add-on for MSN Messenger 3, Messenger Plus is guaranteed to improve your Messenger experience by leaps and bounds. You won't just get a couple of new options, what you'll get is a whole new dimension for the Windows Live Messenger software.

4 MB | Rapidshare

-> Download From Rapidshare .. (By: Drini)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Messenger Plus Live 4.6
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Msn & Yahoo-
Kërce tek: