Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Si te beni KasperSky 90 dit trial 100% geniue

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Si te beni KasperSky 90 dit trial 100% geniue   Tue Aug 25, 2009 6:32 am

E din se nese e merrni nje kasper sky ather nese nuk keni licenct a key duhet me perodor trial dhe aj eshte vetem per 30 dite dhe mbas 30 dite nuk ben me kjo po me ndodh edhe mua se po pritoj me lyp ten diten keys dhe ne fund del blacklist keshtu qe une pedori me mir trial tash kam zbulu diqka qe ta shtyjm deri ne 90 dite dmth 3 muj me kete trial si te blejm te re dmth pa black list apo probleme me update a diqka dhe po ju tregoj edhe juve se si funksionon kjo menyr besoj qe do tja vlen


Si te bejm KasperKsy per 90 dit trial keshtu qe eshte e testuar edhe nga une keshtu qe nese keni ndonje pytje mos hezitoni ?! .

1. Shkon ne kete faqe "Klik here

2. Shrkuani Emrin , Imellen e sakte , dhe Voucher Code: sera6r8z

3. Tani do tju vjen nje letter ne inbox ne imell aty hyni dhe downlladone at fajl qe po ju propozon dmth eshte diku 25 MB

4.Pas kesaj nese keni te instaluar ndonje KasperSky ne Pc tuaj ather shlyeni dhe instalone kete tani do te shiheni se edhe ber per 90 dite , nje vrejte eshte se eshte ne nje gjuh tjeter jo English .

5. Per ta kthyer ne enlish ather shkoni downlladoni versionin e fundit te kaspersky "Kliko ketu "
Kur te downlladoni dhe te intaloni do tje cjen nje mesazh qe shkrun a doni qe te mbahet kjo licen qe eshte ose english “Apply existing license key” shko NexT
Shko lype per setup.key nese ju del athr do te shiheni se keni nje licenc per 90 dite

Edhe diqka Nese keni deshir te mbani at gjuh ather veq ma leht per juve eshte i njejt krejt si english vetem se gjuha pak dallon une per veti e kam le at kshtu qe ju beni qka doni
ju deshiroj fat dhe besoj qe do te jet i nevojshem per juve tung klm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Si te beni KasperSky 90 dit trial 100% geniue   Tue Aug 25, 2009 7:06 pm

hallall ju qo ft per kete web-faqe se me te ver8 eshte shum e mire Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te beni KasperSky 90 dit trial 100% geniue
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Tutoriale & Mësime-
Kërce tek: