Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Si te krijojm nje Messenger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Si te krijojm nje Messenger   Tue Aug 25, 2009 6:38 am

TUTORIAL

SI TE KRIJOJM NJE MESSENGER


Kodi:
rapidshare.com TUTORIAL.rar.html


OSE

Kodi:
http://www.speedyshare.com/538516345.html


Pasi qe e shikoni videon e nese doni te krijoni edhe ju Messenger ateher qe ku i keni kodet :@echo off
:A
cls
echo KHG MESSEGNER
echo ----------- M e s s e n g e r -----------
set /p n=User
set /p m=Messege
net send %n% %m%
pause
Goto A


___________________________


Per me maru ni MSN
___________________________
Nick: KEEP
Name: I***
Surname:K*********
Age: 27
Job: Roaming Engineer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Si te krijojm nje Messenger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Tutoriale & Mësime-
Kërce tek: