Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Lock My PC 4.8

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Lock My PC 4.8   Tue Aug 25, 2009 6:40 am

Here are some key features of "Lock My PC":

· Quick and safe computer lock by a hot key, or mouse click
· Windows 2000 and XP support (unlike our competitors we use keyboard driver to safely block Ctrl+Alt+Del and other key combinations)
· Administrative area for users and password management by supervisor
· Multi-user support
· Multimonitor support
· Autolock when computer is idle
· Auto turnoff when computer is locked for a long time
· Custom Lock Screens
· Screen saving effect
· Screen transparency - to use PC in presentation mode
· Optionally password protection for program settings
· Optionally locking for CD/DVD-ROM doors while computer is locked
· Command line options
· and many moreSHKARKO:


easy-share.com Lock%20My%20PC%204.8.rar


rapidshare.com Lock_My_PC_4.8.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Lock My PC 4.8
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Programe-
Kërce tek: