Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 DVD X Player 5.2.4 Professional

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: DVD X Player 5.2.4 Professional   Tue Aug 25, 2009 6:43 am

What's new in DVD X Player v5.0:
* PIP (Picture in Picture) Playback Mode: Watch two different movies simultaneously to expand your enjoyment
* Convert the record file into new file with smaller size and other popular format
* Support MPEG-2 TV recorded files (DVB and ATSC)

Homepage - http://www.dvd-x-player.com

Size: 20.3 MB

rapidshare.com DVD_X_Player_5.2.4_Pro.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
DVD X Player 5.2.4 Professional
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Programe-
Kërce tek: