Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Google-Deluxe 2.9.4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Google-Deluxe 2.9.4   Tue Aug 25, 2009 6:43 am

This package inludes many tools for google, msn, yahoo and much more...

*Google:
~Google Web
~Google Foto
~Google Muzik
~Google Lajme

*MSN:
~MSN Web
~MSN Foto
~MSN Local
~MSN Noticias

*Yahoo:
~Yahoo Web
~Yahoo Foto
~Yahoo muzik
~Yahoo Answers

*Ask (Not ready)
*Altavista (Not ready)
*Wikipedia (Not ready)

*Kerko & Shkarko Video Në:
~Google Videos
~MSN Videos
~Yahoo Videos
~YouTube
~Meta Cafe
~My Space
~iFilm Videos

Shkarko:


rapidshare.com Google-Deluxe_v2.9.4.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Google-Deluxe 2.9.4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Programe-
Kërce tek: