Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Semundjet seksualisht te transmetueshme

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Semundjet seksualisht te transmetueshme   Tue Aug 25, 2009 6:45 am

Gonhorrea sifilizi klamidia dhe SIDA jane semundjet kryesore seksualisht te transmetueshme.
Pevec semundjes Hiv ajc qe eshte e pasherueshme te tjerat jane te sherueshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Semundjet seksualisht te transmetueshme   Tue Aug 25, 2009 6:56 pm

Keto semundje i kam msuar sivjet ne bilogji dhe poashtu ishin edhe disa semudje te tjera seksualisht te transmetueshme qe po percilleshin kryesisht te femrat sipas arsimtarit qe na ka spjeguar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Semundjet seksualisht te transmetueshme
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca :: Mjekesia & shendeti-
Kërce tek: