Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Vetura me krahë - AirCar I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Vetura me krahë - AirCar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Vetura me krahë - AirCar Empty
MesazhTitulli: Vetura me krahë - AirCar   Vetura me krahë - AirCar I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:54 am

Automjeti i ri AirCar, i cili vetëm me shtypjen e një butoni shndërrohet në aeroplan, është zgjidhja ideale për t’i ikur trafikut në qytet.

Ka katër ulëse, katër dyer dhe katër rrota, ndërsa vetëm për disa sekonda mund t’i paraqiten krahët dhe fluturat, dhe kështu bëhet i gatshëm për fluturim.

Motori i këtij automjeti është dizel. Arrin lartësi deri në shtatë kilometra dhe shpejtësi deri në 250 km në orë. Drejtohet tërësisht me anë të timonit.

Çmimi i tij është 350.000 euro. Për herë të parë është paraqitur në New York. Nuk dihet nëse ka njerëz të cilët e kanë blerë këtë lloj automjeti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Vetura me krahë - AirCar Empty
MesazhTitulli: Re: Vetura me krahë - AirCar   Vetura me krahë - AirCar I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:43 pm

shum interesant koka kjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Vetura me krahë - AirCar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca :: Te rejat nga shkenca-
Kërce tek: