Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Transferet & Spekulimet

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:46 pm

pak si fshtir bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:17 am

juventusi arrin ta merr grosson neser qeshto po thojn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:13 am

qeky juventusi merr lojtar te mrie kanihere po kanihere din me shkretu si me qiftin e Grosos:s


Chelsea sheh mundesin e nesnshkrimit me Ismet Ramushin sulmusin e talentuar shqiptar.
Si ka met tjeter sen:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:33 pm

ja ismetin e kemi per gjk

Sneijder ne Inter
Robben ne Bajern
qe te dyja zyrtare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 2:26 am

Liverpooli mund ta transferojë Baptistan
Sulmuesi i Romës, Julio Baptista, gjatë këtij afati kalimtar ka qenë i kërkuar nga shumë skuadra evropiane, duke përmendur edhe disa skuadra angleze, siç janë Tottenhami dhe Evertoni.

Edhe pse braziliani ka thënë se nuk është i interesuar që të kthehet në Ligën Premier, së fundmi edhe Liverpooli është shprehur i interesuar për shërbimet e tij.

Sipas njoftimeve më të reja nga “Sportsmediaset”, Të Kuqtë do të ofrojnë afër 7-8 milionë euro për transferimin e tij, dhe janë të bindur se do të arrijnë marrëveshje me Giallorossët duke llogaritur raportet e mira që kanë me skuadrën nga kryeqyteti i Italisë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:25 am

Juventus ngec ne Rafinhan

Skuadra e Juventusit siq duket eshte ne ekuador dhe nuk din nga te drejtohet Grosso apo Rafinha.
Njeherit thuhej se skuadra torineze ka nenshkruar kontrat me Rafinhan vetem pritej zyrtarizimi , por kur u be e ditur se Lyon zbriti qmimin per Grosson Juventus vendosi te ndalej dhe te mendonte pak.

Te henen do te behet e ditur se qka do te ndodh rreth kesaj ngjarje.
Mundsia eshte e vogel qe te dy te transferohen ne qytetin Italian.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:32 pm

DHE NE FUND MBET PA ASNJERIN
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:33 pm

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
Juventus ngec ne Rafinhan

Skuadra e Juventusit siq duket eshte ne ekuador dhe nuk din nga te drejtohet Grosso apo Rafinha.
Njeherit thuhej se skuadra torineze ka nenshkruar kontrat me Rafinhan vetem pritej zyrtarizimi , por kur u be e ditur se Lyon zbriti qmimin per Grosson Juventus vendosi te ndalej dhe te mendonte pak.

Te henen do te behet e ditur se qka do te ndodh rreth kesaj ngjarje.
Mundsia eshte e vogel qe te dy te transferohen ne qytetin Italian.
A jeni normal allahile
Ku krahasohet Grooso me Rafinhan allahile cnncnc
Qfare ekipi:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:46 am

Didi shkruajti:
DHE NE FUND MBET PA ASNJERIN


Ne fund e Transferon Grosson Razz.


Zyrtare: Juventusi transferon Grosson
Juventus ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të Lyonit, Fabio Grosso, i cili ka nënshkruar kontratë trevjeçare me biankonerët.

Klubi italian tashmë një kohë të gjatë është lidhur me 31-vjeçarin, por transferimi i tij nuk u realizua derisa në çastet e fundit të afatit kalimtar.

Juve ka bërë një varg nënshkrimesh të reja këtë verë, përfshirë edhe Diegon, Felipe Melon dhe Fabio Cannavaron.

Grosso bëri 52 paraqitje për Lyonin ku u transferua në vitin 2007 nga Inter. Italiani fitoi kampionatin francez, Kupën e Francës dhe Superkupën gjatë kohës së tij me Lyonin.


Grosso i tejkënaqur për kalimin te Juve
Fabio Grosso ka nënshkruar për Juventusin në ditën e fundit të afatit kalimtar, ndërsa mbrojtësi italian është shprehur mjaft i kënaqur për arritjen e marrëveshjes.

“Jam shumë i kënaqur, sepse kjo është ajo që kam dashur qe një kohë të gjatë”.

“Arritja e këtij qëllimi është shumë entuziazmues, dhe mezi po pres që të takohem me bashkëlojtarët e mi javën e ardhshme”.

“Është normale që kur vjen në një skuadër si kjo, qëllimi është që të fitohet gjithçka. Prandaj shpresoj që ta arrij një gjë të tillë këtu”, ka thënë Grosso për “Sky Sports”. cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 2:38 pm

Milan a.k.a JUVENTUS


Dheee ja filllon
Dhe ja filllooon
Dhe ja FIllon

Juvenpufff fillon te mbledh lojtar pensionsta
Fillon te beje gare me Milanon atjeee

Cilli pi merr lojtart ma te vjeter hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
Arben Tahiri

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 4:54 pm

Niko Krajncar kalon ne Totenham , kjo osht Zyrtare !!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 6:50 am

Didi shkruajti:
Milan a.k.a JUVENTUS


Dheee ja filllon
Dhe ja filllooon
Dhe ja FIllon

Juvenpufff fillon te mbledh lojtar pensionsta
Fillon te beje gare me Milanon atjeee

Cilli pi merr lojtart ma te vjeter hahahah

Hajde Rosoner Hajde lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:20 am

Fabio Cannavaro perqesh mikun e tij Kaladzen
Per 2 autogollat e shenuara mbreme


po qka i tha Kaladze Canaavaros se????
I Tha TI e ke braktis ekipin ne kohen mat keqen kur rate ne Serie B
E tash apet je kthy
KJO o MARRE
Qysh po mujn mi kthy lkojtar qe jau kan lshu mjekrrenS:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:30 am

didd ktu po folmi per transfere mus dil pi temes Wink


Zyrtare : Grosso Lojtar i Juves
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 9:59 am

Rossi zëvendësim i Trezeguet te Juve?
Me thashethemet se legjenda e Juventusit, David Trezeguet, është i gatshëm për t’u rikthyer te ish-ekipi i tij, Monaco, biankonerët janë hedhur në kërkim të zëvendësimit të tij, duke kthyer shikimin kah sulmuesi i Villarrealit, Giuseppe Rossi.

Ekipi spanjoll ka negociuar edhe më herët me klubin italian për mundësinë e shkëmbimit të lojtarëve, por nuk rezultoi asgjë nga këto biseda. Villarreali tash kërkon së paku 25 milionë euro për shërbimet e Rossit.

Po ashtu në radarin e Juventusit është edhe sulmuesi i Napolit, Ezequiel Lavezzi, dhe ai i Lazios, Goran Pandev, me këtë të fundit që mund të arrijë që në janar, nëse në garë nuk futet edhe Interi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
Transferet & Spekulimet - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet - Faqe 2 I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Transferet & Spekulimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: