Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Superliga e Kosovës 2009/2010

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:14 am

Kaluse o njeri mos ta nin:d

krejt e kan pas ket GRIP:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:03 am

op op kaluese osht affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 10:22 am

Flamurtari & Vllaznimi
Besa & Keku
Drenica & Ferizaj
Prishtina & Kosovova V
Hysi & Liria
Gjilani & TrepçaQito jon qiftet e ksaj jave

Prishtina ose sot oshe kurre i duhet me fitu:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:03 pm

Valla po reni u kon me fitu te kqyrum qa po boheet Very Happy:D:

lojt liuuhen prej 17 kit jave ndersa
gjiro tjeter luhet te merkuren dhe lojt fillojne prej 16
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:42 pm

Trajneri i Vushtrrise Arbnor Morina si kish punet mire me do veta ne kryesi te Prishtines edhe ata nga Prishtina i kishin qu leter se ka me pesu debakel Vushtria e ky Morina ksih than qe sbesoj hiq nese lujin krej 11-shja startuese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: juventus   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:32 am

Prishtina duhet em fitu :S:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 12:09 pm

REzultatet e gjiros se 3

Gjilani 0- TRepqa 0 2=3
Prishtina - kosova 1 0
Besa - keku 1 0
Flanurtari - Vllaznimi 2 1
Drenica- feriazaji 1 0
Hysi - liria 2 1


ne javene ardhsme takohen

ne gjiron e ardhshme te 4 takohen

KF Kosova/V - KF Hysi
KF Liria - KF Gjilani
KF Ferizaj - KF Prishtina
KF Flamurtari - KF Besa
KF Vëllaznimi - KF Trepça
KF Keku - KF Drenica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 5:04 pm

ma nfund 1 fitore e plogezht nga KF Prishtina.

Tash Fazliu Luan kete jav kunder klubit te tij Razz

Derbi ka me kan aVllaznimi kunder Trepqas , nese arrin fitore Trepqa pa dyshim ka me kan pretendent per tittull te Kampionit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:56 pm

Dhe kthehet PRishtina me fitore :d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeMon Aug 31, 2009 8:28 am

e aty sdihhet njeri qysh kthehet veq diqysh kthehet

kismet na po shkojna n gjakove t merkuren edhe pekallum krejt :p

lojt luhen prej 16 :00
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:01 am

Shkoni Mitrovice, shkoni Minator kallxoni kzj :@ se Guxoni em shkuu edhe jon shku plot se kta thojshin sguxojne Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeWed Sep 02, 2009 1:43 pm

EDHE me pas dek kurre se kisha menu qe jeni kaaqqq jo njerz Gjakovar MARREeeeeeeeeeee Definiitivshtt ,,,,,,
ncncncnc le qe na morrt lojen me hieleeee po edhe na kini gju me shishe t xhomit eeee snee tjera qeeee marre duhet me ju ardh
p.s spo di a jon kon t kquezinjet e jakoves se ju jeni kon anej veq per kta knej qa kennn marrrrrrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........


nen 1 . Falemdnierit Allahut qe skeni fitu ne Flmaurtar se qka po lypshit ju Veq zoti hak e paqii ,.,,,,, nncncnnc
2. Gollen e e RREgullt t Ekit osamnit sna njneht Offside qe liiiiiiiiiiidhjeeeeeeeeeee me offside ska pas e dini ju vetttt ....
3. Aj Muti Gjerajjj eee mos ardht kurr n mitrovic se kena me preee
qfare gjeste ka bo aj .... n 10 minutat e par 4 nderhyrje si gjoja i ka bo veq karton t verdhe e murr

per fundddd Urimeee ju kofttt veq per qishtuuuuuuuuuuuu kurre see kom prittt ,,,,,,,,,,,,,,,,,, qka na keni bo me soten dej mo djoshit edhe shpirtin me na marr ncnccnncncnc

SE keni dhon provmiin 1

1 REfera nccncncn maaaareeeeeeeeee @@@@@@:@2
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 9:22 am

p.s uirme don fitoren seee kesh i nxehte me qat shkrim qe erdha dje prej gjakoves

veq e mora vesh qe qata sishiiin kon prej kuqezijve po njerzt thejsht t cillt na kane gju me shihse

urime fitoren edhe pse qat goll 100 % sna kan njeh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:42 pm

1. Trepça - Liria ( Sokol Domi, Sanije Krasniqi, Faton Brahushi )


2. Besa - Vellaznimi ( Hajriz Hajdari, Bujar Selimaj, Florim Jakupi )


3. Prishtina - KEK-u ( Idriz Kelmendi, Gezim Daka, Artan Latifi )


4. Hysi - Ferizaj ( Artan Hoxhaj, Safet Berisha, Gani Havolli )


5. Gjilani - Kosova ( V ) ( Perparim Hasani, Zeke Miranaj, Muharrem Aliu )


6. Drenica - Flamurtari ( Muhedin Ferati, Erduan Baliqi, Edmond Zeqiri )


mos t harroj me cek se minunatt e fudnit ka 3 topa jon konn fush huahahuauha
2 i hupi Stojevi huaauhauhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeThu Sep 03, 2009 11:44 pm

Did nqs s fitoni edhe me Kekun lenee krejt superligen katastrofe
Treneri i ka fjaet ndrrone sa ma shpjeett
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 6:38 am

ooo kta kuq e zinjte qisi m.ta jon bre @@ qishtu edh ene FK paten gjujt veq gjujn prej inatit. Kta bre me shqiptar te civilizun bojn kshtu se me ja pru serrbt as Zo nuk bojn as Emrin Vllaznim sgucojne me thirr po kta qishtu em shqiptar jon me te vetit krejt tezezat i bojn a me te hujt zo nuk nshojne.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 6:54 am

plus 5 minutat e fudnit ka 3 topa nfushee i shitshin

nimeee paldhje qajo mi shti ka 2 3 topa per kurgjo hiqq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 6:59 am

oo hiqu tynee bre , se kta njejt si shkieeet jon :@ , te kallxova kta thojn thojn qishtu me shqiptar se em shkii sguxojne cik me bo , plus per Juve tifoazat e trepqes thojshin kurr sguxojne me ardh ne Gjakove
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:30 am

o festim nave sna han cari se na kena lujt te vetmit me endrresa kuq e zi ne koh te shkijeve e ne at kohe asni ekip si ka pas endrresat kuq e zi e tash m'veshin kuq e zi e qe se meritojn hiq
Neve sna han hiq bre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 1:28 pm

Dreenica u knaqq tu fittu pasha neren :S:S:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 10:00 am

Drenica sivjet shum e fort edhe sip[as menimit tem munet em marr Titullin ne KS sivjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 12:06 am

.
Trepça - Liria 1:0
.Besa - Vellaznimi 2:1
. Prishtina - KEK-u 1:0
. Hysi - Ferizaj 1 0
Gjilani - Kosova ( V ) 2 2
. Drenica - Flamurtari 0 2

kto ken per ajvene kalume


qe qiftet per ket jave dje referat qe luhet met 13 . 0 9 2009

Referat per kete jave jane:


1. Flamurtari - Prishtina ( Bejte Fejzullahu, Gezim Daka, Jakup Musolli )

2. Vellaznimi - Liria ( Idriz Kelmendi , Sanije Krasniqi, Gani Havolli )

3. Kosova ( V ) - Trepça ( Artan Hoxha, Ahmet Gashi, Faton Brahushi )

4. KEK-u - Hysi ( Sokol Domi, Gramoz Shala, Nazim Ibrahimi )

5. Ferizaj - Gjilani ( Muhedin Ferati, Ali Peshteri, Fatmir Agerbashi )

6. Besa - Drenica ( Perparim Hasani, Agim Rexhepi, Nazmi Raci )
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeFri Sep 11, 2009 3:10 pm

e paska ngri kit jav krejt avavavava
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:46 am

Derbi i rivalëve të përbetuar


“Përparësia e jonë është se e kemi sulmin e shkathët”, tha Blerim Mula, kryetrajner i Vëllaznimit. “Jemi më të mirë se Vëllaznimi dhe presim fitore”, nënvizoi Fitim Krusha, futbollist i Lirisë.


Ndër ballafaqimet me atraktive të javës së gjashtë të Raiffeisen Superligës së Kosovës në futboll dhe që pritet të tubojë edhe numër të madh adhuruesish në stadiumin e qytetit në Gjakovë llogaritet Vëllaznimi-Liria. Përballje e rivalëve të vjetër, njëherësh edhe të përbetuar pritet të jetë sa interesante aq edhe cilësore. Si njëra palë ashtu edhe skuadra tjetër kanë synimet e tyre vetëm për fitore dhe si karakteristikë asnjëra nuk e përmendin barazimin. Blerim Mula, kryetrajner i Vëllaznimit, nuk e ka edhe bash lehtë ta kompozojë përbërjen e parë, pasi i mungojnë dy futbollistë. “Për sfidën më Lirinë dorën në zemër jemi munduar të përgatitem sa më mirë. Kemi mungesa në këtë ndeshje por besoj se do të gjejmë zëvendësime. Valon kasapi, mbrojtës, nuk ka të drejtë loje për shkak të tre kartonëve të verdhë, ndërsa mesfushori Gjergj Bushaj është shkuar në Gjermani. Me gjithë dy mungesa që kemi Vëllaznimi do të ketë një përbërje të fuqishme përballë rivalit të vjetër. Jemi të mobilizuar që nga Shtabi Teknik, futbollistët dhe adhuruesit ‘Kuqezinjtë e Jakovës’ për të treguar një spektakël në stadium. Vëllaznimi nuk ka asnjë pengesë në vijën e sulmit, përkundrazi kemi një skuadër efikase dhe sulmues të shkathët. Kjo është përparësia jonë që e kemi sulmin e shpejtë dhe mendoj se do t’i fitojmë tri pikë”, tha Mula. Mesfushori i Lirisë, Fitim Krusha, mendon se skuadra e tij është më e mirë se ajo gjakovare. “Rivaliteti mes Vëllaznimit e Lirisë ka ekzistuar prej kohësh. Liria në një farë mënyre mund te them se ka një krizë të rezultateve, por në anën tjetër ka pasur edhe orarin e vështirë të ballafaqimeve si me Hysin në Merdar, me Trepçën në Mitrovicë. Shkojmë në Gjakovë për të fituar ndeshjen sepse mendoj se jemi më të mirët se gjakovarët. Shpresoj se do të thyejmë akullin e kësaj krize që kemi dhe Liria ta marrë veten ashtu si e meriton si skuadër e traditë”,-tha Krusha. Në ballafaqimin tjetër, që do të zhvillohet të shtunën në Kastriot në mes KEK-ut dhe Hysit, pritet të jetë interesante dhe rivalizuese. Kastriotasit kërkojnë fitore, ndërsa mysafirët janë të bindur se do të kthehen më pikë. Të dielën zhvillohet kryendeshja e rivalëve të qytetit, Flamurtari-Prishtina. Flamurtari skuadër e pamposhtur deri më tash dhe që i prin tabelës më 13 pikë kërkon fitore ndaj kampioni. Prishtina mëton në Flamurtar të fitoi dhe të hyjë valles për titull. Besa e Pejës është favorite ndaj Drenicës që ka krizë në rezultate, ndërsa Ferizaj i kujdesshëm si asnjëherë është ndaj Gjilanit që ende s’ka shijuar fitore. Kosova e Vushtrrisë e vëmendshëm pret pikë të plota ndaj Trepçës së fortë. Trepça mendon se do t’i dalin dardhë më bisht skuadrës fqinje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 8:11 am

Drenicca ishaaa po fittonn qit javv :S.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Superliga e Kosovës 2009/2010   Superliga e Kosovës 2009/2010 - Faqe 3 I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Superliga e Kosovës 2009/2010
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: