Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kshillat Tuaja Muzikore... I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Kshillat Tuaja Muzikore...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kshillat Tuaja Muzikore... Empty
MesazhTitulli: Kshillat Tuaja Muzikore...   Kshillat Tuaja Muzikore... I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 3:28 pm

Kjo teme dedikohet keshillave tuaja muzikore...


KEnga Qe Kshilloj une : jan Te Unikkatilit

Unikkatili esht king i muzikes Rap.Hip hop dhe i perferumi jem etj...


Vazhdoni juu ..?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Kshillat Tuaja Muzikore...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: Muzika-
Kërce tek: