Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Lajma nga Rajoni Bota

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Lajma nga Rajoni Bota   Thu Sep 10, 2009 3:44 pm

Moskë: Medvedev, Putin takohen me Chavezin
Presidenti i Venezuelës, Hugo Chavez, sot në Moskë takohet me presidentin Dmitry Medvedev dhe me kryeministrin, Vladimir Putin.

Chavez dje arriti në Rusi për një vizitë për të cilën Kremlini thotë se do të fokusohet në marrëveshje ushtarake dhe energjetike.

Chavez ka thënë se dëshiron t’i blejë disa tanke ruse për ta kundërshtuar planifikimin e rritjes së bashkëpunimit ushtarak të Shteteve të Bashkuara me Kolumbinë, që është fqinje e Venezuelës.

Duke folur mbrëmë para studentëve në Moskë, presidenti Chavez e lavdëroi kryeministrin Putin për qëndrimin e tij ndaj Shteteve të Bashkuara
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Lajma nga Rajoni Bota   Mon Sep 14, 2009 4:23 am

tta Garanttoi qi en bagdad sodd ionn wra 10 wetta mas paktti laiim pi meiie ashtt ky Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KinGniazi
Antar 10%
Antar 10%
KinGniazi

Numri i postimeve : 30
Join date : 14/09/2009

MesazhTitulli: Re: Lajma nga Rajoni Bota   Tue Sep 15, 2009 6:21 am

Armmend se ki keeqq wolla Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Lajma nga Rajoni Bota   Wed Oct 21, 2009 3:51 am

uahauahhahahhhahua .qkka zbohhet attie wolla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lajma nga Rajoni Bota   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Lajma nga Rajoni Bota
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: Lajme-
Kërce tek: