Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kerkesat... I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Kerkesat...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:50 pm

Ktu Tregoni KErkesat tuaja per ndryshim te web faqes per kerkesa per ndihm ,keresa te qeljes se forumave dhe kerkesa te ndryshme tjera .... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 8:06 am

e kiisha bo 1 kerkkes te moderatort me iaw qu kai sms qettyne qi spo hin breh hiq ne forum qka kkan qi spo hin ne forum qekkkaq


flm per mirkuptim Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 10:01 am

pom pelqen Ideja.

Une ju kisha bo kit kerkes Adminav e jo moderatoreve se ata mujn me ju qu ne e-mail Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 12:54 pm

qashttu edhe une menowa

fLmm per mirkuptimm Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 1:59 pm

Do te Mundhemi qe ta plotcojm ket kerkes dhe shpresojm qe do te jet aktiv forumi Gjtih


Me rrespekt STAFI i :A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:13 pm

iqqitash kohve te fundit nuk asht aktiw hiqq zdi qka u boo :S:S.

ishalla tashh bohet nay sen

GREATTT ALANNIA .TKKKKK WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Kerkesat... Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat...   Kerkesat... I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesat...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter dhe Internet :: Kerkesa-
Kërce tek: