Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Kerkesa per Moderator

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Kerkesa per Moderator   Sun Sep 13, 2009 2:50 pm

Ketu mund te Beni KEkesat e juaja per moderator po pik se pari duheni te lexoni njoftimin e konkursit per moderator dhe te aplikoni ne kerkesen per moderator tani do te konsulltohemi me stafin se cili do te jet moderator dhe cili do tna bashkpangjitet stafit tonME rrespect Stafi i : :A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Wed Sep 16, 2009 3:43 pm

sheff edhe nay qikk u kan mire me bo MODERATORE Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Wed Sep 16, 2009 3:45 pm

Kysmet qetash se ni mod u hek njo shtohet tash Smile e qes konkursin qetash edhe pak une apet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Thu Sep 17, 2009 4:46 am

okke sheff mOss harro ktuu iom edhe unne met nimmu WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesa per Moderator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter dhe Internet :: Kerkesa-
Kërce tek: