Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Telenovela "Ribery"

Shko poshtë 
AutoriMesazh
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 5:17 pm

une mendoj se kjo "telenovel" eduhet ne topic te veqant ngase vertet eshte e mir dhe interesante....

Sulmuesi i Bayern Munichut vet ka shprehur deshiren se deshiron te largohet nga bavarezet.
Ai njerherit thoshte se do ti pelqente ti bashkohej realit te Madridit , ndersa tani ka bere nje Thenie krejt ndryshe duke rrotulluar 360 shkall fjalet e meparshme duke thene se deshiron te luaj ne Angli.
Shume skuadra Europiane siq duket francezi i ka qmendur siq jane : Real Madrid , Barcelona ,Liverpool , Chelsea ,Manchester united , Juventus .
Pra siq po shihni te gjitha ekipet me te mira jane te interesuara perderisa Bayerni deshiron ta mbaj Peng Lojtarin dhe madje e kritikon ate dueke thene se nuk dij te respektoj Kontrat.

Qfare mendoni per te ardhmen e Ribery-s , Ku do tekaloj dhe si do te perfundoj kjo "Telenovele" ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSun Aug 16, 2009 2:58 am

Krejt si serial pom doket valla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSun Aug 16, 2009 10:07 am

valla poi didd , hala spo di ku ka me shku , qdo klub osht e mundshme pom doket :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:12 am

hiqjuni bre ti let shkon ku do aiii Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:44 pm

kky shkkon ku ka qeef Very Happy:D.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 12:09 am

A o qyky seriali ma i riu qe ja ka nis ne Ate kanalin e grave Rtv 21.

A ish i mire

hauuauhauhauhuha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 7:25 am

hauhauha Valla Didd sje Normal ti lool

Ky osht mehmeti 2 lool

Jo seriozisht mendoj se Reali e ka mas Afertiii S::S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
G@zim-jeta
Antar 10%
Antar 10%
G@zim-jeta

Numri i postimeve : 29
Join date : 20/08/2009

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 7:57 am

Didi shkruajti:
A o qyky seriali ma i riu qe ja ka nis ne Ate kanalin e grave Rtv 21.

A ish i mire

hauuauhauhauhuha
hahahaha

Valla Did bash ja ke qillu emnin e qiti kanali
Kanali i grave Rtv 21
Edhe bash qashtu osht
Seriala ton diten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:45 pm

Une mendoj qe ky ne vitin tjeter shkon ne Real Madrid sepse dihet kush e bjen kta>> Perez
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 10:30 am

deri vitin e ardhshum i bjen Fama ktij bre Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:27 pm

Ribery osht lojtar perfekt dhe kur te sherohet ka mi nimu shum bajernit ne lig te wet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:31 pm

Po Po , sipas menimit tim veq Dieog osht ma i mir se ky , tani ky osht Lojtar pa defekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:48 pm

edhe Diego osht i mir weq Ribery osht class
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:49 pm

veq si diego sosht valla

se ky hin drible a diego edhe lun me fore
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:51 pm

per me qit topa normal qe diego osht ma i mir weq ribery i ka driblimet e do sene tjera
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:20 am

hala su kry qyky Serial a???
ma i gat se Mehmet Kosova koka kon:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:37 pm

tasn vjen en real ky se na ja jepum robenin bajernit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: juventus   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSat Aug 29, 2009 10:37 am

Nese arrin sukses em bayernin ka me nejt hala ne bayern
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSun Aug 30, 2009 11:57 pm

Episoda 123
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 7:42 am

hauahuahauhauhauha "Episoda 123" huahauhauhauha shum i qart je Diddi Wink

Ribery tash ne krah e ka Robbenin ka mi shku shum Mir edhe sbesoj qe largohet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeFri Sep 04, 2009 4:01 pm

Dhe RIbery transfderohet ne JUVENTUS huahuauhahuauhauhauhahuauhuha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSat Sep 05, 2009 3:20 pm

Turp te Kesh ne zemer njeri dhe Turp tekesh en Shpirt ncncncncnnc

qysh ben hajgare me gjera serioze

jo nLiverpool ka me shku ,me prish veten lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:17 am

Jo po vjen nSerie B me Juventusin aj hahuahhua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:32 am

ti didd koke met 3 vjet mbrapa

Juventus osht ne Serie A dhe do te behet Kampion gjithashtu edhe Kampion Europian

me shku ne Liverpool aty per 4 ndeshje 6 Pik pernime jon Pak , nejse per juve boll jon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
Telenovela "Ribery" Empty
MesazhTitulli: Re: Telenovela "Ribery"   Telenovela "Ribery" I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Telenovela "Ribery"
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: