Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Champions League I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Champions League

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Champions League Empty
MesazhTitulli: Champions League   Champions League I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 10:42 am

Qka mendoni epr Ligen me te fort Euorpiane per Klube

tash kena siq duket me interesant sepse kemi skuadra me kualitative te permendim disa dhe cilesite e tyre.

Real Madrid - Skuadra em e trofeshme ne Kete gare ,perseri do te rikthehet pas shpenzimeve te parave te shumta , eshte rikthyer em super-Yje si C.Ronaldo , Kakka , Benzema , Albiol , Xabi Alonso......

Chelsea - Nje skuader e etur per te fituar kete trofe ,dhe per te futur en raftin e tyre nje trofe tjeter qe u mungon me super dyshen sulmuese Anelka-Drogba dhe me nje mesfush fantastike.

Barcelona - Kampioni en Fuqi , ku perseri jane nje nga favoritet per te fituar kete trofe , me Mega-Yjet e meparshme Plus Ibracadabra.

Liverpool - Nje Skuader qe gjithmone eshte shume e suksesshme ne kete Gare dhe perseri do te tentoje te rrembej trofeun edhe perkunder qellimit se synimi i tyre njeherit eshte Premier Liga.

Juventus - Zonja e vjeter e Rikthyer dhe ka bere gjithashtu shpenzime te medha ne Lojtar me vlera te medha si Diego , Melo ,Cannavaro eetj..... dhe me Talentet e rinj dhe Veteranet tani ka bere nje Kombinim te bukur te moshes dhe shpreson shum ne ekte trofe.

Milano - Kuq e zinje qe gjithashtu se bashku me Liverpoolin jane gjithmone ne mesin e TOP Ekipeve Europiane qe synojne , duke shikuar cilsite e Lojtareve vertet kete sezon nuk ajne shum te mir por ata llogarisin shum ne 3 Lojtar Pato si nje talent i ri ,Huntelaar si nje sulmues i rrezikshem dhe ne Krye do te kene Ronaldinhon qe presin rikthimin e magjise se tij te dikurshme.

Manchester United - Vitet e fundit vertet eshte nje TOP skuader por siq duket tani nuk do te jete shume ne messin e favoriteve ngase ka humbur Lojtarin Kyq siq thuhet C.Ronaldon dhe tani ka shum Pik mbrapa.

Bayern-munich - Skuadra e vetme gjermane qe shpenzon shum para dhe vertet deshiron perseri titullin e Liges europiane , Lojtar te medhenj dhe cilesi te medha.

Pra siq po shihni perseri Inter , Roma , Arsenal , Sevilla , Lyon , Porto , Fenerbache nuk jane nje nga Pretendetet per te fituar trofe.


Diskutoni ekteu gjithqka rreth kesaj Lige.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:29 am

Do te jet ni gar e3 fort permes ekipeve me te forta ne evrop te cilat jan shum edhe per mi permen

po pritet ni gar e fort

Per mendimin tem pretendent jon Liveprooli Milani Reali Chelsea barcelona e do tjer Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
M4[x]BeeTh

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:37 am

D A N G E R ! ! ! this is not a joke!!


O njerz u kthy ujku Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Champions League Empty
MesazhTitulli: juventus   Champions League I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 12:31 pm

● G ĄŁβο ● shkruajti:
Do te jet ni gar e3 fort permes ekipeve me te forta ne evrop te cilat jan shum edhe per mi permen

po pritet ni gar e fort

Per mendimin tem pretendent jon Liveprooli Milani Reali Chelsea barcelona e do tjer Razz

ncncnnc Rolling Eyes

Juventusin Ku e le ? Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 3:41 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
● G ĄŁβο ● shkruajti:
Do te jet ni gar e3 fort permes ekipeve me te forta ne evrop te cilat jan shum edhe per mi permen

po pritet ni gar e fort

Per mendimin tem pretendent jon Liveprooli Milani Reali Chelsea barcelona e do tjer Razz

ncncnnc Rolling Eyes

Juventusin Ku e le ? Sad
|


Qeta jen pretendent mat sigurt juventusi mun me bo befasi edhe pi juves pritet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Champions League Empty
MesazhTitulli: juventus   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 3:56 am

Milani ma i sigurt a ? Evil or Very Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:08 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
Milani ma i sigurt a ? Evil or Very Mad


Si dihet spo thom ma i fort amo hiq si dihet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Champions League Empty
MesazhTitulli: juventus   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:11 am

po veq qaty te milani u duft me than Juventus cheers

se JEM na Jem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 8:35 am

veq mos e harroni nifar REAL MADRID qe i thojn Mbreter qikaq :p e tani menoni per tjerat a mujn me fitu kit gar a jo veq sbesoj volla Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ermalooo
Antar 10%
Antar 10%
Ermalooo

Numri i postimeve : 27
Join date : 20/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 11:32 am

Liverpooli Kampionnn


Skaaaa fjaleee breeeeeee
LIVERPOOOOLLL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 11:33 am

Ermalooo shkruajti:
Liverpooli Kampionnn


Skaaaa fjaleee breeeeeee
LIVERPOOOOLLL

Qe njeri Me ven qe Fol Qe qe Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ermalooo
Antar 10%
Antar 10%
Ermalooo

Numri i postimeve : 27
Join date : 20/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 11:38 am

Ooo na jem bashk gjith edhe bashke kena me kon
Kurre na skem mu nda
Edh tbashkum kena me fitu edhe me CHL edhe me PL edhe me krejt qka ekziston
Se na jena lind per me kon Kampionaa

steve gerrard gerrard
he can pass
forty yards
hes big and hes
f**ing hard
stave gerrard gerrard

Steve Gerrard, Gerrard
he'll pass
the ball 40 yards
he's better
than Frank Lampard
Steve Gerrard,
Gerrard

Steven Gerrard is a f*ucking goal
machine, a f*ucking goal machine, a
f*ucking goal machine!(repeat)

steve gerrard gerrard,
he,ll
score a goal from 40 yard, hes scouse
and he f***ing hard
steve gerrard
gerrard

He's big
He's Hard
He's
better than Lumpard
Steve
Gerrard
Steve Gerrard

STEVIE G!
STEVIE G!
STEVIE
G!
STEVIE G!
LOOK WHO
WE'VE GOT CHELSEA!
STEVIE G! STEVIE G!

NOshta ju pelqej
Me me fal nese ka ndonje ofendim
U munova mi mshef:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 11:57 am

Ermalooo shkruajti:
Ooo na jem bashk gjith edhe bashke kena me kon
Kurre na skem mu nda
Edh tbashkum kena me fitu edhe me CHL edhe me PL edhe me krejt qka ekziston
Se na jena lind per me kon Kampionaa

steve gerrard gerrard
he can pass
forty yards
hes big and hes
f**ing hard
stave gerrard gerrard

Steve Gerrard, Gerrard
he'll pass
the ball 40 yards
he's better
than Frank Lampard
Steve Gerrard,
Gerrard

Steven Gerrard is a f*ucking goal
machine, a f*ucking goal machine, a
f*ucking goal machine!(repeat)

steve gerrard gerrard,
he,ll
score a goal from 40 yard, hes scouse
and he f***ing hard
steve gerrard
gerrard

He's big
He's Hard
He's
better than Lumpard
Steve
Gerrard
Steve Gerrard

STEVIE G!
STEVIE G!
STEVIE
G!
STEVIE G!
LOOK WHO
WE'VE GOT CHELSEA!
STEVIE G! STEVIE G!

NOshta ju pelqej
Me me fal nese ka ndonje ofendim
U munova mi mshef:s


Jo mor qfart ja ke qellu bravo RRespekte njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:29 pm

Tii sje Normal Ermall

auhahuahuhuauha
moo moop
Se so niffar Festimi ksajde
Se tkish shti mu desh hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:47 pm

Didi shkruajti:
Tii sje Normal Ermall

auhahuahuhuauha
moo moop
Se so niffar Festimi ksajde
Se tkish shti mu desh hahahha

veq shyqyr qe nuk asht festimi ksajde shyqyr se kuku qysh po thot didi qashtu ahuahua Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:32 pm

Ishum Kap mu rreh vallahi

Nime ka o Festimi
Su dok ksajde sot hiq pom doket
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 1:33 pm

se Di Valla as vet ku na ka met Fetim Juventusi Razz huahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
M4[x]BeeTh

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:43 pm

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
po veq qaty te milani u duft me than Juventus cheers

se JEM na Jem

Juventusi ma i fort se millano affraid affraid

Njeri e ke ngatru temen Wink


Kto posto te tema Barcoleta king
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:44 pm

pa ofendime njerz mosu kapni per kurgjo hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
M4[x]BeeTh

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 2:52 pm

Jo moreh qfar veq po mu keshet njerz lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 3:22 pm

Boni qka doni
Thuni qka doni

LIVERPOOL-i ma i trent sgjan:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 3:24 pm

Didi shkruajti:
Boni qka doni
Thuni qka doni

LIVERPOOL-i ma i trent sgjan:p

qe njeri qe jau msheli gojen e qe foli me ven skini qa folni mo ma ta nej mu hanger pldh ahuahu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:04 pm

Milann & Liverpool & Barcelona & R.madrid & Chelsea..qetto kkon me lufftu per CHL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:43 pm

Per qita te 2ten jom dakord

Po per qit te 1ren hiq valla
Ani ato tjerat
Ato sdi pse u permenen:
Ani Reali :s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
iLiRiidD
Fillestarë
Fillestarë
iLiRiidD

Numri i postimeve : 23
Join date : 19/08/2009

Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 7:58 pm

Qysh ka than aj i moqmi Liga e Kampioneve Eshte e AC milan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Champions League Empty
MesazhTitulli: Re: Champions League   Champions League I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Champions League
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: