Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Kon pe Pershendesum

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 14, 2009 9:03 am

e pershendes 1 femen qe e kom pas tash se kom, mund te shtrohet pytja PSE ?

se ka dek lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 14, 2009 12:31 pm

E pershendes ni Shishe te Ujit Kllokoti qe e piva qetash
Dhe i thom um ke knaqq


Keti urimi ja bashkangjes kengen
Pse ike kur tperzura:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 14, 2009 5:00 pm

ja Uroj ditelindjen shokut tim te vjeter te Femijris dhe qe vazhdon te jet , ja uroj ditelindjen e 17 dhe i uroj Vite te mbara ,ishalla i bon 100 Vjet edhe e mlojn neser ne mengjes me dhurata cheers cheers I love you
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 14, 2009 8:16 pm

ja uroj zendel viktimes qimjen me at lopen ahuahahuahu poara 1 shekulli huauhauhaa

u bo ktuuu kasaphane krejttt spo dihetka sa po shkonn

ne urim marin pjese Deqani vranjecci obria si dhe hotel adria a qysh ja bo huahuahuahua L:l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sat Aug 15, 2009 9:55 am

unne pe pershendes 1 koishhi qi neser po martohheet pe han dreqqi Very Happy:D..

nimme


edhe po ia urooi marteeseen ishalla edhe 100 tiera .. affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sat Aug 15, 2009 12:03 pm

Ja uroj edhe niher ditelindjen Mikut tim Mergimit i boft 10024 Vjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sun Aug 16, 2009 11:23 am

I pershendesum krejt qata
Edhe pse spi njohum h
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sun Aug 16, 2009 11:29 am

e pershendes diddin dhe i thom mos te bohet nervoz per humbjen e liverpoolit se besoj q eosht e funda cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Mon Aug 17, 2009 5:21 pm

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
e pershendes diddin dhe i thom mos te bohet nervoz per humbjen e liverpoolit se besoj q eosht e funda cheers

huaauhauh urimit ju bashkangjitna edheune me 1000 Euro dhe shresoj njejte

perndryshe pershdnes
Grun e Gerardit e cila ish shtatzane me porosin pjell pjell :p uuahuuah a dul diqyhs :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 18, 2009 2:00 am

u dal per mrekulli lol!


ee pershendes Salihamidicin qe dje mka shku shum nerva No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 4:43 am

une pe pershendes qet festim agen se edhe ky paska hi ktu e une sjom kon ksajde njo 3 4 dit e kokan hi antar tri e mat njofshmin pe shoh festimin kshtu qe pershendetje me kangen e mahmutit edhe feratit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 18, 2009 7:01 am

flmflm G ALBO , edhe une e pershendes Granitin dhe i uroj mireseardhjen ne shtepi lool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 9:00 am

e peshendes tezen tem qe gjendet ne kufi mes Amerikes dhe Evropes i thom qe te dua shum dhe sa e shpjt te vish ne Ks sepse te presim me padurim Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 10:45 am

pershendes Basoong qe na dha goll me porosine tu shkurtofshin kamt e kryt qe na dhe goll huaauh :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 4:28 pm

i pershendes FANSAT e liverpOOlit .ngushllimee (N)<!!.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 4:30 pm

Tottenhemmin e persh..... kompLeett .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 18, 2009 5:11 pm

kini qef ju mena pershendet neve ju cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 7:15 am

I pershendesum fansat e Stoke City
Edhe ju thojna

KEna me ju DEMOLU sonte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 8:08 am

pershendes keit tifozt e millanos perpos naj shka qi ka


urimit ju bashkangjiten edhe 12-13 veta tjer Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Wed Aug 19, 2009 10:07 am

e pershendes tere ekipin e Juventusit dhe i them jeni em te fortit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 11:23 am

e uroj sot Stok Cityn me ni Humbje tej mase te thell Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 11:34 am

ei pse s`pi boni 0 cent urimin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 11:41 am

1 cent ma mir 1 cent krijo rrethin tend 1cent ni urim per ta konfirmuar pakon Pershendetje dhe urime trusni 123+ dhe pako juaj dote aktivizohet per 1minut dhe e keni me lir te beni urime per vetem 1 cent
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 11:42 am

qitash i thiri 100 kojshi t`mi ka 1 urim = 1 euro lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 11:43 am

mo more se i fik nese jon osllandera ka 2 merrja 1 E met njofshum ma gjun mu knej ahuahu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kon pe Pershendesum
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. Pershendetjet dhe Urimet-
Kërce tek: