Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Kon pe Pershendesum

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sat Aug 22, 2009 5:50 pm

Pershendes qiken e Hilari klintonit si dhe bill clintonini e cila ish martu :p:p jaahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sun Aug 23, 2009 11:24 am

e pershendes mikun tim Diddin Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sun Aug 23, 2009 11:23 am

Gjithashtu edhe une Kryetarin e stafit te Great-albania lol Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sun Aug 23, 2009 11:29 am

Pershendes te gjithe ata qe e agjerojne ramazanin Very Happy:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sun Aug 23, 2009 1:16 pm

gjithashtu i pershndes kreejt

edhe ata qe kan me ngjinu neser
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sun Aug 23, 2009 2:50 pm

pershendes Juventusinn Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Mon Aug 24, 2009 8:58 am

I pershendes krejt Tastaturat e botes qe jon
Dhe ju thom a jeni lodh tu ju mshu ton diten me kta gishtat e komveL:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Mon Aug 24, 2009 12:22 pm

pershendes Goran Pandevin dhe kaloft mir ne WHU farao
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Mon Aug 24, 2009 6:08 pm

G-ALBO-n ppe pershenddeess edhe po i thoom eec bir e fleeii Very Happy:d.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 25, 2009 2:02 am

pershendes te gjithe fansat e LFC-se dhe ngushllime per humbjen e 2 Sad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Tue Aug 25, 2009 3:29 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
pershendes te gjithe fansat e LFC-se dhe ngushllime per humbjen e 2 Sad


ani De Mir ja paske bo A u bo boll festim se sdin mu nal tash ti pale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 25, 2009 10:08 am

ncncnn Nuk ti pranojn ngushllimet as nuk te falenderojne :S No

nejse mfalni Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 26, 2009 5:44 am

per kit mengjes e pershendes dajen qe e ka ble ni thes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Wed Aug 26, 2009 6:04 am

e pershendes e pershendes 2 mesat e mija qe i du shum I love you

Anila
Anisa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 26, 2009 8:40 am

i pershendes te gjith ata qe sme njohin dhe qe si njoh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 26, 2009 4:18 pm

Pershendes doktoreshen qe ma ka mjeku sot dhomin e per pak ke tum myt Embarassed cherry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 26, 2009 5:00 pm

ait njerz une ika e ju pershendes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 27, 2009 10:31 am

E pershendesum ismet Pejen
Ne paketen e pershendetjeve hyn edhe djali i tij sbashku me nonen e vet dhe me migjallart e babes qe ja kan myt nanen tu ja q.... auhahuahuauh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 28, 2009 4:43 pm

o si jeni bre se qe 2 dit sjum kan knei edhe fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sat Aug 29, 2009 10:08 am

Pershendes te gjithe fansat e Liverit , URIME FITORJA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sat Aug 29, 2009 11:31 am

Flm Festim :dFlmI pershendes krejt vllaznit Fansat e LFC edhe ju thom
Sivjet ska qe na nal:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sat Aug 29, 2009 3:20 pm

pershendes fansat e Milanos dhe ngushllime , tjeter spo di :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sat Aug 29, 2009 3:28 pm

shumm po dishe festtim\ moos fol ma shumm . edhe une pershendess ifansat e interit edhe i thomm shihhum n;gjuzepe meacca.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sun Aug 30, 2009 7:25 am

Pershendesum edhe fansat e Milanosss


Jeni 1sha ne Serie A mos tju han qoshjaa

Masi ju shkoj Anchelot Sakuzi edhe une jom me juve:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Sun Aug 30, 2009 12:40 pm

hahahhahahahahahah , Bravisiiimoooo Diddiiii Braviisiiimooooo


Urime te gjithe Fansav te Juves Fitorjaa
po rrijna qaty ne Rome javen e ardhshme pe mujm me qit harq edhe Lacion #lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kon pe Pershendesum
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. Pershendetjet dhe Urimet-
Kërce tek: