Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Pershendettje I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Pershendettje

Shko poshtë 
AutoriMesazh
G@zim-jeta
Antar 10%
Antar 10%
G@zim-jeta

Numri i postimeve : 29
Join date : 20/08/2009

Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 10:45 am

Ju Pershendes

Une jom gezim Jetini nga Prishtina

ndoshta do te kaloj mire me juve

Dhe ndoshta do te kete diskutime te mira

Me Respekt Gezimi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 10:48 am

Mir se na vjen Gzim T'uroj argetim dhe qaste te lumtura ne mesin ton ishalla ja kalon sa ma mir Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
G@zim-jeta
Antar 10%
Antar 10%
G@zim-jeta

Numri i postimeve : 29
Join date : 20/08/2009

Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 10:58 am

Faleminderit njeri shumm

Ishalla Kenaqum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 12:21 pm

Mire se erdhe njeri
E ishalla kalon mire me neve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 4:07 pm

ishalla knaqesh hawer ktuu .Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Pershendettje Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendettje   Pershendettje I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendettje
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. Prezantimi ne Forum :: •.∙.∙. Prezantohu edhe Ti-
Kërce tek: