Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Barcoleta(Vica)

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 13, 2009 6:49 am

Kur u zgjua një dembel I papunë nga gjumi I tha së shoqes:

-Jam kënaqur sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku

fitoja shumë para…

-Vazhdo të flesh mor budalla,derisa të fitosh një shumë të mire-

I tha e shoqja.
Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 13, 2009 6:53 am

- Sa Polake duhet ti japin nje makine?


- Njembedhjete. Nje te mbaje timonin dhe dhjete ta shtyjne. alien Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 13, 2009 9:21 am

Shum tcarta krejt vallahi.

Shumm ma keni ndreq disponimin njerz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Thu Aug 13, 2009 3:52 pm

sdi ka jon ka i gjojn se....harro sa te forta veq vazhdoniii Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 5:33 am

Nje ushtar ishte i detyruar ti sillte komandantit gazeten c´do dite,por dyqani i gazetave ishte 50 minuta larg nga reparti dhe ushtari e bente rrugen ne kembe.Nje dite i mezitur nga rruga i erdhi nje ide e re,por nuk e dinte se do te funksiononte.Atehere shkon ne qytet dhe blen 15 gazeta te njejta.C´do dite i jepte komandantit te njejten gazet.pas 15 ditesh therret ushtarin komandanti."a ha e hengra."Mendoi ushtari."Si ka mundesi,inxhinjer i biri botes dhe ka 15 dite qe ben te njejtin karrambol ne te njejtin vend!"Thote komandanti Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 5:34 am

I thote burri gruas:
E dashur , a me ke tradhetuar ndonjehere?
-po,i thote ajo.Te kam tradhetuar tre here.
E me cilin me ke tradhetuar per here te pare?-e pyet burri.
-te kujtohet,-i thote ajo-kur ti ishe duke falimentuar dhe papritur erdhi drejtori i bankes dhe te dha nje kredi afatgjate.
-Oh, e dashur, d.m.th. ti je detyruar te shkosh me drejtorin e bankes vetemqe une te mos falimentoja..?Po hera e dyte?
-Te kujtohet,- i thote ajo-kur ti duhet te beje nje operacion ne zemer dhe asnje kirurg s'e merrte persiper.Pastaj, njeri prej tyre nderroi mendje papritur...
-Oh, e dashur,-i thote ai-d.mth. ti ke shkuar me te vetem per te shpetuar jeten time!Po hera e trete si ka qene?
Te kujtohet kur ishin zgjedhjet dhe ty te mungonin vetem treqind e pesedhjete vota ..uahuahuhahaha Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 5:35 am

PO LUHEJ FINALJA E FUTBOLLIT MES KAFSHVE DHE INSEKTEVE.PJESA E PARE 5 ME 0 PER KAFSHET,SULMUES LEPURI NUK MBAHET,SHUME I SHPEJT.PJESEN E DYTE INSEKTET FUSIN NE LOJE 40 KEMBESHIN.NDRYSHON REZULTATI 5 ME 10 PER INSEKTET.NE FUND TE NDESHJES MARRI NE INTERVIISTE TRAJNERIN E INSK. DHE E PYESIN:PSE NUK E FUTE 40 KEMBESHIN NE PJ E PARE?AI THOTE:PJESEN E PARE PO I LIDHNIM KEPUCET... affraid affraid lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 5:37 am

Shkojne dy police në bordello.
Hyn i pari mbaron pune dhe del e pyet shoku:
-”Hë mo si ishte”?
-Hiç fare, më mire me gruan time.
Hyn tjetri dhe kur del i thote i pari hë more si tu duk ty?
-”Kot fare, 100 herë më mire me gruan tënde”!!!… affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 8:18 am

haahuhuaahu shume t forttaa

hin njoni n restorant edhe porosit pule edhe jabon kamerieri thot kena 5 euro edhe 1 euro , po kto 1 euro e kan siden , ja bon shqitpari ama 1 euro , pja bon ky po ma more se e ka siden . Shqiptari : oo kushh si kom mi qi po me hongerr Smile Smile Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 8:34 am

hahahahhaha
Spo kom nevoje as me postu najnjo prej vetes.Se mos pe nxij najkah


SHum tforta a
Secilla ma e mire se tjetra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 14, 2009 8:57 am

admin shkruajti:
hahahahhaha
Spo kom nevoje as me postu najnjo prej vetes.Se mos pe nxij najkah


SHum tforta a
Secilla ma e mire se tjetra


po ti je vet i fortt huauha Wink ajde kallxona naj nja taze :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 14, 2009 5:24 pm

ju shum te forta i keni kallxu qe une njo tjau kallxoj :


Hyn lepuri ne restorantin e arushes dhe ulet en karrige dhe kerkon nje Birre dhe e godet me grusht tavolinen " Boooom" .

Arusha iu kthehet the i thot : mos e godit më tavolinen se te vjerri ne gozhda.

Te nesermen vjen perseri lepuri dhe kerkon Birr dhe eGodet eprseri Tavolinen "Boooom".

Arusha iu kthehet dhe i thot perseri : Mos e godit me tavolinen se te vjerri en gozhda.

perseri te nesermen vjen Lepuri dhe e Pyet arushen : A keni Gozhda ?

Arusha ia kthen : JOOO

Lepuri : Booooom.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 15, 2009 10:01 am

Ish kon ni arush me ni dhom edhe i thojn shqiptarit, amerikanit edhe gjermanit me hi mu rreh me arushen.Hin amerikani i pari e rreh arusha edhe e myt.I dyti hin gjermani edhe ato e myt arusha.Kur te hin shqiptari arusha i thot:
-Hec bre se po ta qi shqiptarin e nones se je msu me fitu ti neper vica - edhe e myt edhe shqiptarin. eghhgeghehgehgegh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Mon Aug 17, 2009 5:16 pm

auhuauh t forta Very Happy:D

Jon kon dy kikirika tu ec rruges edhe tu hec ja bon e more kikirik Very Happy:D u kryyy Razz:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 18, 2009 2:24 am

Didd kallxoja ate foren e shkurt.....qe po ja kallxoj une :


u Kry lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 7:04 am

ahhahahah
A na ke myt festim
Jo po kjo na ishe fore e smueet


Ni gru hyne ne autobus me femije ne dore. Si e pau femine shoferi i tha tha: "OUuuu, bo kur nuk kame pa femije me te tkeq e ma pis
Gruaja e ofenduar shkoi ne fund te autobusit. Mirpo nje zoteri i cili ishte i ulur afer saj e pyeti:
"Zonje pse je nervoz?"
"Qysh mos me kon nervoz kur shoferi i autobusit me shajti Fmine:s"
"Si guxon ai ashtu, ai punon ne sherbimin publik dhe nuk guxone mi ofendu njerzit!!"
"Keni te drejte Zotni, tash po ia tham une atij disa fjale!"

"Vetm shkoni ju Zonje se une ju mbaje MAJMUNIN!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 7:06 am

Ku është ndryshimi në mes të njeriut kur rrëzohet prej katit të dhjetë dhe atij që rrëzohet prej katit të parë?

- Tek ai i cili rrëzohet prej katit të dhjetë degjohet:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... Bummm!

- Kurse tek ai i cili rrëzohet prej katit të parë:

Bummm ... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 7:07 am

Një njeri e kishte dërguar televizorin te mjeshtri për ta riparuar. Mjeshtri e pyet:
-Ç'ka ka televizori?
-S'di për nder,kesh tu e kru veshin me gjiplane, kur, papritmas iu ndal zani televizorit!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 7:07 am

Ni Fjale e URte


peshqit me trenerka zhabat me farmerka krokodillat me mindila shqiptaret me -mobila
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 7:09 am

U kane njehere nje shqiptar, amerikan, gjerman dhe nje shkja duke udhetuar me tren. Amerikani nxjerr nje paqete cigaresh, e merr nje cigare dhe e gjuan paqeten me cigare prej trenit.

-Pse bëre ashtu? pyeten te gjithe.
-Paj n'Amerike jemi t'pasun, kemi plote paqeta!

E merr gjermani parfumin dhe ia qete vetes pak dhe e gjuan tej dritares...
-Pse o aman e gjuajte?? Pyeten te tjeret...
-Paj n'Gjermani kemi plot parfume, jemi t'pasun!

E merr ateheri shqiptari shkjaun dhe e gjuan tej dritares.
-Pse more e gjuajte njeriun prej treni?? Pyeten gjermani dhe amerikani...
-Paj kemi plot shkije n'Kosovë!

QISAJ COPY PASTE PREJ GOOGLES JA KOM BO

PO KALLXOJ DREJT
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 18, 2009 8:18 am

admin shkruajti:
Ku është ndryshimi në mes të njeriut kur rrëzohet prej katit të dhjetë dhe atij që rrëzohet prej katit të parë?

- Tek ai i cili rrëzohet prej katit të dhjetë degjohet:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ... Bummm!

- Kurse tek ai i cili rrëzohet prej katit të parë:

Bummm ... Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Shum e qart Didd qikjoo lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 9:10 am

u kan ni njeri ka ardh prej zvicrre n Ks edhe kur ka shku n shpi e ka vet NANA e vet me qka erdhe o djali jem ja ka bo me Aeroplan ju ka kthy nana o kuku per neve qe skena ku me parku
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
FLo0rI
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 63
Join date : 18/08/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 11:22 am

u kan hasa edhe hysa edhe jon kan tu flejt edhe e kan pas dritaren qel tani jon hi mrena do mickoja edhe tani i kan qit apet jasht tani msaanje jon hi do xixillonja mrena edhe ja ka bo hasa hyses ik hys se jon ardh me na lyp me bateria hahahahahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 4:05 pm

u kan nje burr edhe e ka pas nje gru edhe nje qik edhe nje dit u vonu ky birri pi punes edhe i ka thn kjo qika nanes se vet se ku ashte babi e kjo gruja i thot po ku me dit nashta ka pas pun ma shum edhe ashte dasht me u vonuuu kjo qika thott se nashta ashte me naj femen e kjo gruja i thott allahile mos mendo keq nashta babin ka mujtenn me e shkel autobusiii auhauhh Razz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 4:07 pm

ishin pas konen ne stacionin e policis tu i dajt rrogat per policin..

Ja nisin mi dajt
1. Ragmija: 1500 dinar
2. Novica: 2500 dinar
3. Refiki: 3000 Dinar
4. Milani: 3000 Dinar

edhe shefi i policis ne fund ja bon

Totali: 10000 dinar

Edhe pisket novica pi fundit thot a nonen ja q.. qeti totalit kurr spo punon sdel kurr ne ndrrim a rrogen mas shtrejti pe mer lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta(Vica)
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Humor(Barcoleta)-
Kërce tek: