Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Barcoleta(Vica)

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 4:10 pm

Kishte qen nje her nje Shqiptar, nje Amerikan, Nje Serbe, Nje Gjerman dhe Nje Japan..

Amerikani merr nje TV dhe e hudh nga airi thot se kso kemi boll ne USA

Gjermani nje Vetur e hudh nga Airi dhe thot kso kem boll ne DE

Serbi e hudh nje Traktor ( ZITOR ) dhe thot kso kem boll ne Serbi

Japani e hudh nje Telefon ( Celular ) dhe thot kso kem boll ne JP

Vjen rradha te Shqiptari, i gjori ska qfar te hudh kap Serbin dhe e hudh nga airi thot kso kem boll ne KOSOVE affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 4:14 pm

Ish kan niher ni njeri edhe kish shku ne kafiq kish pihen raki dej sa menxi qe kish ardh ne shpi mo..

edhe tash kur vjen te shpija deren gruja ja kish mshel me qels shti ky jep zor me ndu qelsin aty sun e vnon jep zor sun e vnon edhe tu kris ai aty para deres del ni kojshi i thot o filan a te vi ta qeli deren, ky pijani ja kthen...
mare ti mama banesen mos te me livrit se vet e qeli Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 4:20 pm

Kesh ni dit ne kopsht zoologjik

20 euro i dhash me pa Luani

50 euro i dhash me pa Tigrin

i-kisha dhan edhe 1000 Euro

veq me pa qet majmunin qe pe lexon ket VICC.. affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Tue Aug 18, 2009 5:34 pm

armmend*PATTO shkruajti:
Kesh ni dit ne kopsht zoologjik

20 euro i dhash me pa Luani

50 euro i dhash me pa Tigrin

i-kisha dhan edhe 1000 Euro

veq me pa qet majmunin qe pe lexon ket VICC.. affraid affraid

150 E i kisha dhon veq me pas kshyr 1 her qet majmunin e eger qe e ka shkru qet leter Razz huahuahu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 7:23 am

G ALBO shkruajti:
armmend*PATTO shkruajti:
Kesh ni dit ne kopsht zoologjik

20 euro i dhash me pa Luani

50 euro i dhash me pa Tigrin

i-kisha dhan edhe 1000 Euro

veq me pa qet majmunin qe pe lexon ket VICC.. affraid affraid

150 E i kisha dhon veq me pas kshyr 1 her qet majmunin e eger qe e ka shkru qet leter Razz huahuahu
Qat krokodillin kishe thon une
PA ofendime njerz:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 8:45 am

jon kan shqiptari amerikani ,gjermani edhe 1 njeri tjeter.

tash ky njeri i ka thanen gjermanit
-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?

-gjermani i ka than jo

tai ky njeri i ka than amerikanit

-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?

amerikani i ka than jo

tai e ka vet shqiptarin
-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?
shqitari ja bon jo

i thot ky
-E kum dit qi ju shqiptart jeni tutsa
-shqiptari pei inatit i ka than
-a po lidhmii me ka 1 lemenk qi kcej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 8:47 am

1 pijanec masi pin ton naten kthehet n`shpi edhe n`mengjes gruja ja bon:
-
qa i ke ba hunes kshtu qi e paske qel n`gjak


-pijaneci i thot:


-qysh jom kn tu ec veq kur mu ka qu ausfallti nalt e ma mshoj n`ftyr
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventusii   Wed Aug 19, 2009 10:55 am

M4[x]BeeTh shkruajti:
jon kan shqiptari amerikani ,gjermani edhe 1 njeri tjeter.

tash ky njeri i ka thanen gjermanit
-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?

-gjermani i ka than jo

tai ky njeri i ka than amerikanit

-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?

amerikani i ka than jo

tai e ka vet shqiptarin
-po ta fali keit boten aguzon me kcy pei airoplanit n`tok?
shqitari ja bon jo

i thot ky
-E kum dit qi ju shqiptart jeni tutsa
-shqiptari pei inatit i ka than
-a po lidhmii me ka 1 lemenk qi kcej


Shume e fort osht qikjo Gzim lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 11:34 am

M4[x]BeeTh shkruajti:
1 pijanec masi pin ton naten kthehet n`shpi edhe n`mengjes gruja ja bon:
-
qa i ke ba hunes kshtu qi e paske qel n`gjak


-pijaneci i thot:


-qysh jom kn tu ec veq kur mu ka qu ausfallti nalt e ma mshoj n`ftyr


JA ty gzim ska kush tnal me barcoleta na erdh gzimi mo veq tu kesh kena em nejt ahuhua :Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 11:44 am

q ao 1 sen i verdh n`banjoo?????

Nexhmije pagarusha me dres t`brazillit king
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Wed Aug 19, 2009 12:39 pm

M4[x]BeeTh shkruajti:
q ao 1 sen i verdh n`banjoo?????

Nexhmije pagarusha me dres t`brazillit king


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! huahauhauhuahauhauhauha Sje normal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:27 pm

Alo, shtepia Beqiri, eshte zoti Beqiri ne shtepi?
- Jo, babi nuk eshte ne shtepi.
- Po zonja Beqiri?
- As mami nuk eshte ne shtepi. jam vetem me motren.
- Atehere me kalo motren te lutem.
Pak disa minutash ne pritje, vajza kthehet tek telefoni.
- Zoteri, me vjen keq po nuk mund te te kaloj motren, provova deri tani dhe nuk e nxjerr dot nga djepi lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:29 pm

Nastradini me shoket e vet udheton me aeroplan.
Dhe duke udhetuar,aeroplanit i ka ra fundi.Njerezit rroken per hekurat e aeroplanit.Nastradinit i kane thane shoket se a guxon me kcy.
Ai ka thene:rrihni ju shuplake e une po kcej!
Dhe,ata kane rrahe shuplake dhe kane ren poshte para Nastradinit! affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:30 pm

Nje kamarier punon ne nje kafiteri mire po aty pun hiq!!! edhe shefi i nervozuar ka pe sheh kamarierin ulur edhe pi thot: shiqo une pe shoh qe pun nuk ka mire po ti paramendoje sikur ka myshteri edhe ndroi tabakat e cigares ndroi pelhurat e tavolinave laj filxhant paramndo sikur ka njerz plot mir kamarieri po vazhdon ashtu mirpo nje dit kamarieri i besdisur nga kjo pun kot nje dit ka po hyn shefi ne derr ki pe gjun me tabak ne kok edhe edhe shefi i nervozuar thot kush me gjuajti, Kamarieri: nuk dij une shef,Shefi:si nuk din ktu nuk ka njerez tjer,Kamrieri: shef paramedo sikur ka njerz plot
lol! lol! Shocked
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:35 pm

një vajzë nuk ndihet mirë dhe vedose te shkoje te vizitohet te doktorri.
Doktori-He moj vajzë ce mirë te solli?
Vajza-Nuk e di doktor po nuk ndihem mirë, gjith trupi po me dhemb.
Doktori-mirë atehere zhvishu dhe vesh këtë fustanin e pacientit
Vajza-Me vjen keq doktor po une nuk zhvishem dot, kam shum turp.
Doktori-mirë atehere se po fik driten.
Fillon vajza te heqe rrobat por nuk di se ku ti vendosi, dhe ajo pyet doktorin.
Vajza- Doktor ku ti le rrobat?
Doktori- Veri aty ne karrige mbi robat e mia lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:42 pm

Ni djal i vogel pe ngan nëpër shpi t’mallnnave edhe pi sheh nonen e vet, edhe pi thirr:
Sevdije, oj Sevdijeeee!
Sevdija: S’ki nevoj me m’thirr Sevdije kur m’ki non!
Djali: E di po qkjo shpi e mallnave koka plot nona...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:42 pm

Qysh pe munesh mi thon motres ma t’madhe budallic, pi thot njona djalit t’vet. Shko thuj m’fal, apet s’pi dahet kjo djalit.
Shkon ky djali edhe I thot motres: Motër m’vjen keq qe je budallic...
affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 19, 2009 10:43 pm

A e dha provimin?
Jo, rash.
S’pe t’ves a ra po a e dha provimin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 3:15 am

valla njerz pi postoni do vica qarta a veq me ja nis une ju dalin brit pi venit e din dodo Razz auahua

po niher sjom qasi tripa me postu vica se jom lodshem niher Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
G@zim-jeta
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 29
Join date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 11:05 am

Nisja Nisja tkeshumm pak vallahi se spo kem qka me bo hihihi

Une ja nisa pi lexoj krejt faqet

Shum tforta ishin tparat valla
Diqa tu keshj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Ermalooo
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 27
Join date : 20/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 11:42 am

armmend*PATTO shkruajti:
A e dha provimin?
Jo, rash.
S’pe t’ves a ra po a e dha provimin.
Shum e mire qekjo a
huauhauhaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 12:05 pm

Burri pi thot grus vet:
Gru shum mir t’ka operu qaj kirurgi, ai sheji në b*** nuk osht ka t’dallohet mo?
Po mer e di. Krejt shokt tu qeshtu pem thojin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 12:30 pm

● G Hıgħег ● shkruajti:
Burri pi thot grus vet:
Gru shum mir t’ka operu qaj kirurgi, ai sheji në b*** nuk osht ka t’dallohet mo?
Po mer e di. Krejt shokt tu qeshtu pem thojin.


hahahaha E fort lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:01 pm

U koon ni gjyshe edhe u kon ty ec rruges edhe i ka pa do djem t'ri ty marr droog edhe ja ka bo qa po boni ashtu ata ja kan bo po marrim drog ... ja ka bo gjyshja okej veq mos u ulni n'beton se ftofni uahhauha affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:02 pm

Një grua në Austali I kishte nëntë fëmijë

dhe mendonte se kjo ishte e mjaftueshme.

Kur lindi fëmiu I dhjetë ia dha emrin FUND.

Mirëpo , pas një viti I lind edhe fëmiu I

njëmbëdhjetë të cilin e quajti POS SCRIPTUM.
lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta(Vica)
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Humor(Barcoleta)-
Kërce tek: