Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Barcoleta(Vica)

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:06 pm

-Një polic ndalon një automobil dhe i thotë shoferit:

- Zotëri keni kaluar në dritën e kuqe!

- Po zotëri, por unë jam daltonist!

- Nuk ka lidhje, këtu i dënojmë edhe të huajt! -i thotë polici.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:07 pm

Hyjnë hajnat të plaçkitin në shtëpinë e Hasës dhe Hysës.

“Thirre shpejt policinë”, i thotë Hasa Hysës.

Ai i sjell dy numra, por policia nuk vjen dhe hajnat vjedhin dhe shkojnë .

Hasa nervozohet:

“O Hysë, a e solle numrin 92?”.

“Jo, unë e solla numrin 29, thash ndoshta policia iu del hajnave prapa shpine.
lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:11 pm

Pse biondina ka vendosur të ketë vetëm tre fëmijë?

Sepse ka dëgjuar se çdo i katërti fëmijë është kinez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:21 pm

Në klasë mësuesja pyet nxënësit:

- Në një pemë janë 5 zogj. Një gjahtar qëllon me çifte dhe vret 3 zogj.

- Sa zogj mbeten në pemë?

- 2 zogj mësuese, përgjigjet një nxënës.

- Bravo e gjete!- thotë mësuesja.

Një nxënës tjetër ngrihet dhe e kundërshton;

- Në pemë nuk mbeti asnjë zog, mësuese, se u tremben nga zhurma.

Mësuesja e vënë në pozitë, mendohet pak dhe i thotë: bravo, më pëlqen logjika që përdor.

Po ky nxënës thotë:

- Ta them edhe unë një problem mësuese?

- Janë 3 femra duke ngrënë akullore, e para e lëpin me majën e gjuhës e dyta me gjithë gjuhen dhe e treta e fut akulloren në gojë, cila nga këto femra është e martuar?

- Ajo që e fut gjithë akulloren në gojë, thotë mësuesja.

- Jo mësuese, ajo që ka unazë në gisht, por gjithsesi më pëlqen logjika që ndjek.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:22 pm

Ishin dy shqiptarë dhe bisedonin se si të pasurohet Shqipëria. Njëri tha kam një ide: t’i shpallim luftë Amerikës, ajo do të na pushtoj dhe kështu do na sjellë dollarë.

Mirë e ke ja kthen tjetri, por pas pak e ndërron mendimin dhe thotë:

“Jo, është rrezik se nëse ne e fitojmë luftën, atëherë çka do t’i çojmë Amerikës!
lol! lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:25 pm

Vdes njëri dhe kullerat shkojnë për kryeshëndosh.

Kulleri: “Hej njerëz, a u mërzitet për tipin bre, shumë i smut o kon a, shumë m’u ka dhimtë a”!

Burrat tjerë në dhomë ia kthejnë:

“Jo bre s’u kanë smutë, po kerri e ka shkelë”! uhauhah uhauhau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:28 pm

Nje polic therret me telefon ndihmen e shpejte:

-Ndihme, ndihme, kam gelltitur celsin e shtepise,cte bej?

-Hyr nga dritarja. Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 20, 2009 5:31 pm

Pyet një plak një të ri : A po e Agjëron Ramazanin ? Po i përgjijget ky .- Ta bëftë Zoti kabul ! - Edhe Ty ta bëftë Avganistan!-ia kthen ai .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 21, 2009 12:17 am

armmend*PATTO shkruajti:
Pyet një plak një të ri : A po e Agjëron Ramazanin ? Po i përgjijget ky .- Ta bëftë Zoti kabul ! - Edhe Ty ta bëftë Avganistan!-ia kthen ai .
E fort o qikjo hahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Fri Aug 21, 2009 3:55 pm

Didi shkruajti:
armmend*PATTO shkruajti:
Pyet një plak një të ri : A po e Agjëron Ramazanin ? Po i përgjijget ky .- Ta bëftë Zoti kabul ! - Edhe Ty ta bëftë Avganistan!-ia kthen ai .
E fort o qikjo hahahha


ma ma mos boi hajgare me ksi sense :S:S


ja bon msusja lulit qu lul lakona foljen Lahem

jaa nis lulii

Une lahem
ti lahesh
ai lahet edhe nalet
ja bon msusja lul pse u nale ??
ja bon u harxhu bojleri msuse :p:p haahuaua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 22, 2009 3:48 am

Titinjo shkruajti:
Didi shkruajti:
armmend*PATTO shkruajti:
Pyet një plak një të ri : A po e Agjëron Ramazanin ? Po i përgjijget ky .- Ta bëftë Zoti kabul ! - Edhe Ty ta bëftë Avganistan!-ia kthen ai .
E fort o qikjo hahahha


ma ma mos boi hajgare me ksi sense :S:S


ja bon msusja lulit qu lul lakona foljen Lahem

jaa nis lulii

Une lahem
ti lahesh
ai lahet edhe nalet
ja bon msusja lul pse u nale ??
ja bon u harxhu bojleri msuse :p:p haahuauaahauahuahuahuahuahuahuahuahauha lol!

shum e trent ke qikjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 22, 2009 2:49 pm

Shkon polici n qerdhe edhe ja bon eduktatroja mfalni zotri cili osht fmija juaj ???
ky ja bon ama njonin cilin dush se neser qitu e ki haaa:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 22, 2009 5:17 pm

ahuahuahuauhahu
i Lexova do en fillim qe ken um kan myt krejt a
huauhahuahua


Skom pas mundesi mi lexu krejt
E kjo koka shku ngati 7 faqe
Ton ato vica
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 22, 2009 5:48 pm

po bnreee shume tt fortaa Hallall te tonvee


shkon njoni me raportu n polici qe e ka rreh ni njeri
edhe jabon polcii Zoteri a jeni deshmitar se ky kete e ka rrahur me paramednim ??/
ja bon ky mixha :: o sdi a me paramendim a qa veq i ka qi nanen huuu soosss e kaa


huahuahua Very Happy:D:D:D:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Tue Aug 25, 2009 10:40 am

Pse Skileti nuk kcen prej te shtatit kat ?


sepse nuk ka bo*h me kcy Laughing Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 25
Location : n'KeIt KoSoVeN

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Wed Aug 26, 2009 2:35 pm

Hyn një kompjuterist në mishtore dhe i thotë shitësit:
- Mi jepni 300 gramë mish!
- A doni t’ua copëtoj, e pyet shitësi.
- Jo, ma vendosni në USB ma mirë!


Gruaja
- Nuk mundesh ta besosh çfarë më ka ndodhur dje ... Hyra në banesë dhe më priti gruaja e kënaqur dhe e buzëqeshur!
- Si është e mundur?
- E kam ngatërruar derën e hyrjes!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Aug 27, 2009 10:24 am

auhauhauhauhuhahuahua

Nime ju paska mungu humori huauhauha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Aug 29, 2009 1:52 am

Kom ni qe Baba kur te rreh nuk bon me ja kthy doren

Duhet mi hi shkelma:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sun Aug 30, 2009 5:59 pm

Didi shkruajti:
Kom ni qe Baba kur te rreh nuk bon me ja kthy doren

Duhet mi hi shkelma:D


paskke nii t'maren tti kqyr hini shkelma si ta prishh lol. Razz.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 26
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Mon Aug 31, 2009 12:00 am

Qikjo Fjala Barcoleta Hajgare ish sdi a e dini
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 03, 2009 11:49 pm

jo shaka pom dokettt

haahuahahua


a e dini kit foren me TRAktor ????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Sat Sep 05, 2009 3:24 pm

jo se dina se jena kan en prokolic Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 10, 2009 4:32 pm

Doktor më dhemb çdo vend në trup prek kokën - më dhemb, prek gjoksin - më dhemb, prek këmbën më dhemb. Doktori e kontrolloi detalisht dhe i tha: Trupin e ke në rregull po gishtin e ke te thyer.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 10, 2009 4:33 pm

Tafë e luajmë një lojë SHAH ai përgjigjet "Jo bre se dje më ka vdek Gjyshja ...", aha po ska gajle bre Tafë ti meri figurat e ZEZA.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 10, 2009 4:34 pm

Bisedojnë dy policë dhe njeri i thotë tjetrit: Ke ndëgjuar se kan vjedhur bombën ATOMIKE, e çka nëse e kan vjedh thotë tjetri - si bre çka, e din se sa e ka vlerën ajo BOMBË, 1000000 Euro, auuuuu si bre aq vlerë të madhe dasht Zoti e raftë në bafçen time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Barcoleta(Vica)
Mbrapsht në krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Humor(Barcoleta)-
Kërce tek: