Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Premier Liga 09/10

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 4:36 am

kesh kesh didd

kush kesh i fundit kesh mas mirti Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSun Sep 06, 2009 7:42 am

Po ti spo munesh as me kesh nfillim as nfund
Se per ekipet qe i don ti
Ato ose ne Serie B lujn
Ose jon nven te 4t ne tabel
uhahuahuhua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 10:04 am

ose jon nenkampion ose jon Kampion Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 10:15 am

Arbeloa: Liverpooli nuk do ta fitojë titullin
Mbrojtësi i Real Madridit, Alvaro Arbeloa, thotë se shanset që ish-skuadra e tij, Liverpool, ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon janë minimale.

Arbeloa thotë se ‘të kuqtë’ kanë gabuar shumë me shitjen e mesfushorit Xabi Alonso, prandaj kjo humbje do t’u kushtojë edhe me trofe.

“Gjëja që gjithmonë do ta them për Xabin është se ai nuk është njeriu që fiton ndeshjen, por ai është njeriu që fiton tituj”.

“Ai sjell shumë baraspeshë dhe rregull në skuadër, dhe është e pamundur që të mos e vlerësosh se sa lojtar i rëndësishëm është”, ka thënë Arbeloa për People.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeMon Sep 07, 2009 10:45 am

qa kena mi bo na kti qe po kup pi inatit qe ja kena hup karrieren e kena hek pi ekipit e ne real ska ku lun se Sergio ramos tash hin edhe paqt puna ti me lujt mo ahuahuahu lol pom dhimet ky njeri na je kena bo karrieren edhe ja kena hup zoti gjenet per karrieren e arbeloas lol ahuahuhuaahu ky tash let thojn qa dojn Edhe Crouchi qeshtu thujke kur e hekum ahuahua qa mi bo kshtu e ka jeta Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeWed Sep 09, 2009 2:57 pm

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
Arbeloa: Liverpooli nuk do ta fitojë titullin
Mbrojtësi i Real Madridit, Alvaro Arbeloa, thotë se shanset që ish-skuadra e tij, Liverpool, ta fitojë titullin e Ligës Premier këtë sezon janë minimale.

Arbeloa thotë se ‘të kuqtë’ kanë gabuar shumë me shitjen e mesfushorit Xabi Alonso, prandaj kjo humbje do t’u kushtojë edhe me trofe.

“Gjëja që gjithmonë do ta them për Xabin është se ai nuk është njeriu që fiton ndeshjen, por ai është njeriu që fiton tituj”.

“Ai sjell shumë baraspeshë
dhe rregull në skuadër, dhe është e pamundur që të mos e vlerësosh se sa lojtar i rëndësishëm është”, ka thënë Arbeloa për People.

Pot vjen inati o ARBELOA:d
Masi sti thej hunt Carrageri qat dite e met myt krejt

Po ky pej inatit e ka
Si erdh Gleni na ktina Bye Bye
EDhe a e dini ncillin ekip u shku
nREAL huauhauhahuauha
Qat krah ku lun ky sko me mujt kerkush me kalu hiq,Perveq Armend Dallkut qe o shum i shpejt i levizshem edhe se vet Arbeloan po e kalon e sooosss
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 10:04 am

Sunderland shkatrroi Hullin
Cana deshton te shenoj Goll
Blacburn shenon fitore
Man.City nuk ndalet
Adebayor shenon kunder ish-klubit te tij
Liverpooli arrin fitoren e 3 ne P.L
Benayoun i gezohet Het-rickut
etj...etj....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 10:39 am

Chelsea fiton lojen si k...serish
Dhe kjo ndodh 1 min masi perfundojn edhe minutat shtese:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 6:20 pm

ee paskkni harru pakzz MAN CITY-n edhe ARSENALIN qka po iaw qoin malloin ktto .Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:18 am

Ne pjes te dyte Arsenali ka lujt shume mire por ata permes kundersulmeve e denuan Arsenalin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 9:08 am

Bellamy ka qene shum i fort shum i shpejtt

teper mka hi nqef me qat loje qai njerii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:25 pm

2 ekipet angleze Chelsea dhe man utd filojn me fitore edhe CHL
Neser pritet edhe Arsenali edhe LFC me fitu:d
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Sponsored content
Premier Liga 09/10 - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: Premier Liga 09/10   Premier Liga 09/10 - Faqe 6 I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Premier Liga 09/10
Mbrapsht në krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: