Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Doja....... I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Doja.......

Shko poshtë 
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:50 am

Do te doja te tregoja diçka,
ate qe ti s’doje te shihje.
Do te doja te me dhuroje diçka,
ate qe ti s’doje te ma dhuroje..
Do te doja te te kisha kaq prane,
sot kur dielli eshte kaq i ngrohte..
Do doja
gjithqka,me ty...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:40 pm

Qite more 1 liber se te koke poet i mrekullueshem
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Doja....... Empty
MesazhTitulli: juventus   Doja....... I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 8:18 am

Do te doja te ishe ajo....

GranniT Fantazistiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:45 pm

Avione që ulen
Të tjerë qe ngrihen
Valigje që zbrazen
Ëndrra që fiken
Sy të përmalluar
Një lot I patharë
Buzë që dridhen
E s’thonë dot nje fjalë
Një zemër e lodhur
Nga zhgënjimi tkurrur
Një ëndërr e tretur
Në shkretirë në pluhur
Një yll që më ndjek
I heshtur nga lart
Me lodhi gjithcka
Shpirti mu plak
Më lodhi ky fat
Më hedh e më pret
Dhimbja sot qan
Më lodhi kjo jetë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:49 pm

qekjo dojka mema kalu mu Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:51 pm

edhe kom me ta kaluu Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 9:51 pm

mo se t'han Dreqi Razz Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:47 am

ha ha kome ta kalu:P:P veq mos u idhnoo se shoqe em ki:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:46 am

huahua mos ta nin :$
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:47 am

O zot,te lutem
kthema ate qe ma more,
mos me le te vuaj kaq shume
se me s’po mund te duroj dot
e pamundur ta harroj.
Kur syt e mi per ate pikojne
vetem lot.
K’thema te lutem sepse
e dua gjithemone,gjithenje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:47 am

Me erdhe qetesisht,
pa trembur heshtje.
pa bere zhurme.
Ishe enderra ime e bukur
qe vetem nje here e enderrova,
enderra ime e shkurter.
Pastaj ti mbarove,
gjumin ma prishe,
shkove dhe ike...
ashtu sikur qe erdhe edhe në heshtje,
pa trembur njeri,
pa trembur heshtje.
Gjithçka tenden more me vete,
vetem kujtimin dhe mallin ma le mu,
erdhe dhe ike perseri,
pa asnjë fjale apo shpjegim,
me le ashtu në heshtje sikur të shkrete me lote ne sy!
Sikur të kthehesh edhe nje here ashtu ne heshtje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:55 am

Ënderr e Heshtur

E dashure ime , e mir ime e panjohur,
Tani s'më zë gjumi duke menduar për ty,
Në dritaren time rrah shiu i pasosur,
me trishtim ëndërror e mallëngjim të ri . . .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 5:58 am

Ndoshta kisha frik te te puthja
dhe dridhesha e tera pran fjales
te dua por tani e kuptoj se kam
nevoj per ty si njeriu i verber
qe kekron sy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:07 pm

Do te doja qe sonte t'kem pran wetees
do te doja qe sonte tjem me ty
do te doja ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 1:20 pm

Dashuruam.Jetuam.Per njeri-tjetrin,njeri-tjetrin.Egzistuam dhe ishim te lumtur.Te dashuruar enderronim,shpresonim dhe i besonim dashuris son.Ishte gjithqka e imja.Ishe arsya e egzistimit tim dhe kuptimi i jetes.Isha gjithqka per ty,gjithqka qe ti deshe.Por ne nje qast rruga jon u ndal.Une e ti shkuam ne rrug te ndryshme.pse?nuk e di.ndoshta e di.ndoshta ti e din.Por tani nuk eshte me rendesi.E patem dashurin dhe e humbem.Ishim te rinje qe te dinim ta ruajm,dashuria jone tani eshte vetem kujtim .Kujtim eshte edhe koha e loteve dhe e vuajtjes pas ndarjes.Gjithqka e imja dhe gjithqka e jotja eshte kujtim.Edhe une edhe ti tani tashuri te tjera.Por e them pa deshmitar-pas teje kurr askush nuk eshte dhe nuk do te jet arsye e egzistimit tim.Sepse "kurr askush nuk do ta kthej shkqelqimin ne barê"-shkelqimi im eshte shuar moti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 9:49 pm

Lessuthka shkruajti:
Dashuruam.Jetuam.Per njeri-tjetrin.Egzistuam dhe ishim te lumtur.Te dashuruar enderronim,shpresonim dhe i besonim dashuris son.Ishte gjithqka e imja.Ishe arsya e egzistimit tim dhe kuptimi i jetes.Isha gjithqka per ty,gjithqka qe ti deshe.Por ne nje qast rruga jon u ndal.Une e ti shkuam ne rrug te ndryshme.pse?nuk e di.ndoshta e di.ndoshta ti e din.Por tani nuk eshte me rendesi.E patem dashurin dhe e humbem.Ishim te rinje qe te dinim ta ruajm,dashuria jone tani eshte vetem kujtim .Kujtim eshte edhe koha e loteve dhe e vuajtjes pas ndarjes.Gjithqka e imja dhe gjithqka e jotja eshte kujtim.Edhe une edhe ti tani dashuri te tjera.Por e them pa deshmitar-pas teje kurr askush nuk eshte dhe nuk do te jet arsye e egzistimit tim.Sepse "kurr askush nuk do ta kthej shkqelqimin ne barê"-shkelqimi im eshte shuar moti...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:36 am

Kingg-Albo moss u shtty me tOo pash neren se skii shancc me ia kalU Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 6:06 am

auuu edhe unn po i thom po sspomm ngonn Doja....... Icon_razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 7:10 pm

t'nggon t'nggon Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:38 am

po edhe ma mir i bjenn volla Doja....... Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 1:22 pm

mma mma me ksi fiaLshhh mos ma ngguc sheffinn set bien keeqq :S:S.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka

Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 25
Location : Podujev-Llapionk

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeWed Sep 23, 2009 9:13 am

hah pse kishee ma keq mos po osht e kundertaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 28
Location : POLLUZHA..!

Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitimeThu Sep 24, 2009 6:01 am

auhahuahuhhauh hajgare pakk .

qii nukk rrehhni nuk iaw njehhi Razz:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
Doja....... Empty
MesazhTitulli: Re: Doja.......   Doja....... I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Doja.......
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: Poezi-
Kërce tek: