Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kombjuter Dhe Internet I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kombjuter Dhe Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Msn & Yahoo

Gjithëqka rreth MSN Messenger, Hotmail, Yahoo, Netmeeting, MSN Groups etj., postoni këtu!
Moderator: ● King Albo ●
611Tue Sep 01, 2009 5:47 pm
Arben Tahiri Nicka për MSN
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale & Mësime

mesohuni pak :P
Moderator: ● King Albo ●
712Tue Aug 25, 2009 7:06 pm
Unikkatil E-mail pa regjistrim!!!
Asnjë mesazh i ri

Programe

Nese doni te dini ma shum per programe hini ktu
Moderator: ● King Albo ●
68Tue Aug 25, 2009 7:01 pm
Unikkatil ESET Smart Security 4.0314
Kombjuter Dhe Internet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur