Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
•.∙.∙. ARTI DHE KULTURA I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

•.∙.∙. ARTI DHE KULTURA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Video(Movie)

•.∙.∙ Video(Movie)Nese ki qef.Pa limit qit video
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠
426Wed Sep 02, 2009 5:31 am
Didi Video Sporitve...
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Foto(Photo)

Foto.Wallapapers.Gjethqkaa
Moderator: ● King Albo ●
924Mon Sep 14, 2009 3:38 pm
≠●ΡaттоО●≠ Foto T'Antarve Great-Albania
Asnjë mesazh i ri

Moda Shqiptare

Ekstravagante dhe e heshtur bredh nëpër shoqërinë tonë mania e veshjeve të fundit. Mendime dhe opinione mbi modën shqiptare, si po ecën ajo në vendin tonë
Moderator: ● King Albo ●
710Wed Aug 26, 2009 6:18 am
Unikkatil Pantollat e shkurta
Asnjë mesazh i ri

V.I.P News

Këtu postoni ato tema qe kanë të bëjnë me VIP-at dhe te rejat nga ata. Kujdes: Këto tema transmetohen në faqen e parë të webit! Të drejtë për të postuar kan vetëm Moderatorët!
Moderator: ● King Albo ●
711Tue Sep 22, 2009 1:38 pm
≠●ΡaттоО●≠ Hilton përballet me gjykatën
Asnjë mesazh i ri

Mobil

Çdo gjë rreth telefonisë mobile!
Moderator: ● King Albo ●
614Wed Aug 26, 2009 6:27 am
Unikkatil Si të fotografohet me celular?
•.∙.∙. ARTI DHE KULTURA Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur