Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kombjuter dhe Internet I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kombjuter dhe Internet

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Lajmrim

Hin lexo Lajmrimin
14Wed Sep 16, 2009 5:15 am
≠●ΡaттоО●≠ Lajmrim...
Asnjë mesazh i ri

RRegullat e Forumit

Lexo ma mir
11Mon Sep 14, 2009 4:05 pm
● King Albo ● RRegullat..
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa

KErkesat e juaja ..
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
210Thu Sep 17, 2009 4:46 am
≠●ΡaттоО●≠ Kerkesa per Moderator
Kombjuter dhe Internet Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur