Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Free forum : great-albania I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Kombjuter dhe Internet

 
Asnjë mesazh i ri

Lajmrim

Hin lexo Lajmrimin
14Wed Sep 16, 2009 5:15 am
≠●ΡaттоО●≠ Lajmrim...
Asnjë mesazh i ri

RRegullat e Forumit

Lexo ma mir
11Mon Sep 14, 2009 4:05 pm
● King Albo ● RRegullat..
Asnjë mesazh i ri

Kerkesa

KErkesat e juaja ..
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
210Thu Sep 17, 2009 4:46 am
≠●ΡaттоО●≠ Kerkesa per Moderator
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Pyetje rreth Forumit

Ski qka tutesh nese don me pyet najsen.Lirisht HIn
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
114Wed Sep 16, 2009 7:07 pm
≠●ΡaттоО●≠ Pyetje te pergjithshme
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙. Pershendetjet dhe Urimet

Nese ki najkon jashte shtetit.Nese ki najkon qe don me pershendet.Rrasu e pershendete .Pa pare oo
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
2143Thu Sep 17, 2009 2:12 pm
≠●ΡaттоО●≠ MuZikA....

•.∙.∙. Prezantimi ne Forum

 
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙. Prezantohu edhe Ti

Spot njohum..Hin prezantohu
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
15111Tue Sep 22, 2009 1:33 pm
≠●ΡaттоО●≠ tungg FORUMM

► Forumi Argetues ◄

 
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙. Fol Çka T"Dush(Tema T"Lira) ☺

Nese ki qef me fol.HIn e shprehu Lirisht..Biseda te lira
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators, Webmaster & Hacker, S.Moderator
301692Sat Oct 24, 2009 5:34 pm
≠●ΡaттоО●≠ Krijo Fjalen e ardhshme me Dy Shkronjat e fundit ..
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙. Sporti ●

A ki qef me debatu per Futboll.Veq Rrasuu edhe knaqesh
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠
20692Wed Oct 28, 2009 10:08 am
≠●ΡaттоО●≠ La Liga 09/10
Asnjë mesazh i ri

Muzika

Download mp3 , KErkesa Tuaja per muzika etj etj...
Moderator: ≠●ΡaттоО●≠
617Fri Sep 18, 2009 9:55 am
≠●ΡaттоО●≠ Kerkesat Tuaja !
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙. Humor(Barcoleta)

Nese ki qef me keshh..Doku pakkk.Edhe keshum Bashke
Moderator: ● King Albo ●
2154Sun Sep 13, 2009 3:43 pm
≠●ΡaттоО●≠ Hajde Biondina Biondina
Asnjë mesazh i ri

Dashuria ♥

Nesse e ki zemren e lendushme .Tkisha propozu mos me hi .Skemi pergjegjsi per pasojat :p
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠
8150Fri Sep 18, 2009 10:30 am
≠●ΡaттоО●≠ Te dua kur ??/
Asnjë mesazh i ri

Poezi

Poezitë e juaja, ato që i keni në zemër, ato të cilat zënë vend në zemrën tuaj.... Të gjitha i shënoni këtu!
Moderator: ● King Albo ●
596Mon Sep 28, 2009 7:14 am
Lessuthka LEter Dashurie
Asnjë mesazh i ri

Lojra

Download Linka Te lojrave te ndryshme
Moderator: ● King Albo ●
47Mon Sep 14, 2009 4:18 am
≠●ΡaттоО●≠ S.T.A.L.K.E.R Clear Sky [ 2008 ]
Asnjë mesazh i ri

Lajme

LAjme Te ndryshme Shqiptare Vendore Boterore
36Wed Oct 21, 2009 3:51 am
≠●ΡaттоО●≠ Lajma nga Rajoni Bota

•.▪.▪.Feja

 
Asnjë mesazh i ri

Feja Muslimane

Nese doni te Dini Gjithqka PEr Fejen Muslimane hini ktu
Moderator: ● King Albo ●
721Sun Sep 20, 2009 1:16 am
Lessuthka Besimi.....

•.∙.∙. ARTI DHE KULTURA

 
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Video(Movie)

•.∙.∙ Video(Movie)Nese ki qef.Pa limit qit video
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠
426Wed Sep 02, 2009 5:31 am
Didi Video Sporitve...
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Foto(Photo)

Foto.Wallapapers.Gjethqkaa
Moderator: ● King Albo ●
924Mon Sep 14, 2009 3:38 pm
≠●ΡaттоО●≠ Foto T'Antarve Great-Albania
Asnjë mesazh i ri

Moda Shqiptare

Ekstravagante dhe e heshtur bredh nëpër shoqërinë tonë mania e veshjeve të fundit. Mendime dhe opinione mbi modën shqiptare, si po ecën ajo në vendin tonë
Moderator: ● King Albo ●
710Wed Aug 26, 2009 6:18 am
Unikkatil Pantollat e shkurta
Asnjë mesazh i ri

V.I.P News

Këtu postoni ato tema qe kanë të bëjnë me VIP-at dhe te rejat nga ata. Kujdes: Këto tema transmetohen në faqen e parë të webit! Të drejtë për të postuar kan vetëm Moderatorët!
Moderator: ● King Albo ●
711Tue Sep 22, 2009 1:38 pm
≠●ΡaттоО●≠ Hilton përballet me gjykatën
Asnjë mesazh i ri

Mobil

Çdo gjë rreth telefonisë mobile!
Moderator: ● King Albo ●
614Wed Aug 26, 2009 6:27 am
Unikkatil Si të fotografohet me celular?

•.∙.∙. Kinematografia

 
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Filmat e Preferuar

Cilli film pot pelqen.Hin e diskuto edhe per filma tjere
Moderator: ● King Albo ●
532Thu Sep 17, 2009 2:40 pm
≠●ΡaттоО●≠ Horror....
Asnjë mesazh i ri

•.∙.∙ Dokumentaret e Preferuar

Ahhh Fol per naj Dokumentar knaqquu
Moderatorët: ● King Albo ●, ≠●ΡaттоО●≠, Moderators
122Wed Sep 16, 2009 2:42 pm
≠●ΡaттоО●≠ A shikoni Dokumentare

Hacking Tools

 
Asnjë mesazh i ri

Hacking

Moderator: ● King Albo ●
00

Kombjuter Dhe Internet

 
Asnjë mesazh i ri

Msn & Yahoo

Gjithëqka rreth MSN Messenger, Hotmail, Yahoo, Netmeeting, MSN Groups etj., postoni këtu!
Moderator: ● King Albo ●
611Tue Sep 01, 2009 5:47 pm
Arben Tahiri Nicka për MSN
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale & Mësime

mesohuni pak :P
Moderator: ● King Albo ●
712Tue Aug 25, 2009 7:06 pm
Unikkatil E-mail pa regjistrim!!!
Asnjë mesazh i ri

Programe

Nese doni te dini ma shum per programe hini ktu
Moderator: ● King Albo ●
68Tue Aug 25, 2009 7:01 pm
Unikkatil ESET Smart Security 4.0314

Shkenca

 
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia & shendeti

Mjekësia dhe Shëndeti
Moderator: ● King Albo ●
815Wed Aug 26, 2009 5:17 am
kobra.03 Ushtrimi nxit rritjen e tumorit
Asnjë mesazh i ri

Filozofi-Psikologji-Sociologji

Filozofi, Psikologji, Sociologji
Moderator: ● King Albo ●
714Tue Aug 25, 2009 6:53 pm
Unikkatil Parasomnia (somnambulizmi)
Asnjë mesazh i ri

Te rejat nga shkenca

Zhvillimi i shkencës dhe Teknologjisë.
Moderator: ● King Albo ●
510Tue Aug 25, 2009 6:46 pm
Unikkatil Nokia E90 e dekoruar me diamante
Free forum : great-albania Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 3327 artikuj
Forumi ka 43 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri une
0 Përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 0 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 33 më Tue Sep 21, 2021 7:29 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Google
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ][ Moderators ][ I/e Perjashtuar ][ Webmaster & Hacker ][ PrincesS ][ S.Moderator ][ Desinger ][ V.I.P ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur