Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Pantollat e shkurta I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 Pantollat e shkurta

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Pantollat e shkurta Empty
MesazhTitulli: Pantollat e shkurta   Pantollat e shkurta I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:14 am

Te luftosh temperaturat e veres dhe njekohesisht te dukesh seksi dhe joshes! Tashme ne plan te pare jane pantallonat e shkurtra si per meshkujt ashtu edhe per femrat, shorts dhe hot pants.

Ato jane praktike dhe shume elegante, dy karakteristika qe I kthejne ne veshje ditore per ditet e nxehta te veres. Si me pushime ashtu edhe ne qytet, mbahen ne cdo ore te dites dhe mbremjes, ne mijera versione dhe ngjyra. Jane zgjedhja ideale per te patur nje look te rehatshem, sado sportive apo klasik te duken. Madje ju sherbejne edhe per mbremjet mondane. Me pak fjale, keto pantallona jane aktualisht maksimumi I glamour dhe vishen edhe nga personazhet e famshem. Mund te jene prej mendafshi ose chiffon. Shkojne me sandale me taka te larta dhe cante e vogel ne formen e nje bizhuje. Per plazhin, I lihet dore e lire xhinseve te shkurtra, ndersa pambuku dhe linoja, I bejne keto pantallona protagoniste te stilit urban. Pra, ju japin mundesine t"i kombinoni si te doni dhe ti vishni ku te deshironi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

Pantollat e shkurta Empty
MesazhTitulli: Re: Pantollat e shkurta   Pantollat e shkurta I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:18 am

Normal se pantollonat e shkurtra na ndimojne shume diteve te nxehta
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pantollat e shkurta
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: Moda Shqiptare-
Kërce tek: