Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Hilton përballet me gjykatën I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 Hilton përballet me gjykatën

Shko poshtë 
3 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Hilton përballet me gjykatën Empty
MesazhTitulli: Hilton përballet me gjykatën   Hilton përballet me gjykatën I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:18 am

Paris Hilton po përballet me gjykatën në Miami. Trashëgimtarja e pasur akuzohet se nuk ka promovuar sa duhet filmin e saj për jetën e studenteve më 2006, të quajtur “Pledge This”. Padia thotë se 28 vjeçarja Hilton nuk ka respektuar sa duhet kontratën e saj për promovimin e DVD-së së filmit, duke kërkuar kështu nga ajo dhe kompania e saj dëmshpërblim prej më shumë se 8 milionë dollarësh. Ky film ishte dëmtim për arkat filmike, pasi që ka arritur t’i fitojë vetëm 2.9 milionë dollarë në mbarë botën. Hilton thotë se ka bërë gjithçka që ka mundur për të promovuar filmin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kkena-PATTO
PrincesS
PrincesS
kkena-PATTO


Numri i postimeve : 27
Join date : 14/09/2009
Age : 28
Location : Polluzh

Hilton përballet me gjykatën Empty
MesazhTitulli: Re: Hilton përballet me gjykatën   Hilton përballet me gjykatën I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 5:52 am

Gjykate e miamit u duft me ja dit per nder qe ni her ne jet te vet boni diqkaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

Hilton përballet me gjykatën Empty
MesazhTitulli: Re: Hilton përballet me gjykatën   Hilton përballet me gjykatën I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 1:38 pm

kka ba kyy edhe tieter seen .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Hilton përballet me gjykatën Empty
MesazhTitulli: Re: Hilton përballet me gjykatën   Hilton përballet me gjykatën I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hilton përballet me gjykatën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. ARTI DHE KULTURA :: V.I.P News-
Kërce tek: