Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
E-mail pa regjistrim!!! I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 E-mail pa regjistrim!!!

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

E-mail pa regjistrim!!! Empty
MesazhTitulli: E-mail pa regjistrim!!!   E-mail pa regjistrim!!! I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:38 am

Nese doni plot emaila pa te registroni,
dhe nuk duni mo spam...shkoni
http://www.dodgeit.com

Mundeni ta bejni ni email pa password dhe pa registrim. vetsh kur te registroni
dukund, jepja p.sh. Albanos@dodgeit.com... dhe shko te dodgeit.com...
ktu dja bejsh CHECK MAIL...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

E-mail pa regjistrim!!! Empty
MesazhTitulli: Re: E-mail pa regjistrim!!!   E-mail pa regjistrim!!! I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 7:06 pm

a mundesh pak ma kjart granit se ste kuptova mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
E-mail pa regjistrim!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter Dhe Internet :: Tutoriale & Mësime-
Kërce tek: