Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Nokia E90 e dekoruar me diamante I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 Nokia E90 e dekoruar me diamante

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Nokia E90 e dekoruar me diamante Empty
MesazhTitulli: Nokia E90 e dekoruar me diamante   Nokia E90 e dekoruar me diamante I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:57 am

Celulari i fundit në serinë Communicator të Nokias prej tani e tutje është edhe më i adhuruari. Natyrisht, vetëm për një numër të caktuar të shfrytëzuesve të cilët për këtë variant me diamante janë të gatshëm të ndajnë një shumë të theksuar të parave.

Qysh kur i është paraqitur publikut, në muajin shkurt të vitit të kaluar, Nokia E90 tërheq vëmendjen e njerëzve të dashuruar në pajisjet smartphone. Kësaj here në ballafaqim me këtë top model të Nokias ka vendosur të merret edhe dizajnuesi austriak.

Studioja e Aloissonit paraqet versionin me diamant të Nokias E90, të dekoruar me 408 diamante të përpunuara në mënyrë të përsosur dhe disa shtojca aty-këtu prej 18-karatësh. Sa i përket anës teknike, pajisja ka mbajtur karakteristikat e saj bazike, formën mbyllëse, tërë tastierën, mundësitë e shumta multimediale dhe lidhjet e tjera.

Krejtësisht e pritur, versioni me diamant i Nokias E90 e ka çmimin e lartë prej hiç më pak se 52.000 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

Nokia E90 e dekoruar me diamante Empty
MesazhTitulli: Re: Nokia E90 e dekoruar me diamante   Nokia E90 e dekoruar me diamante I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:46 pm

qa ska ne kit bot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nokia E90 e dekoruar me diamante
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca :: Te rejat nga shkenca-
Kërce tek: