Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 Kerkesat Tuaja !

Shko poshtë 
4 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 3:21 pm

Ne Kete Teme Mund Te Beni C'fare Do Lloj Kerkese Per Kenge Shqip Si Dhe Te Huaja Dhe Do Te Mundohemi Tiu Plotesojme Kerkesat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeThu Sep 10, 2009 8:41 pm

Kerkesat tuaja Stafi Mund ti realizoj brenda 1 ore Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donnche
PrincesS
PrincesS
Donnche


Numri i postimeve : 21
Join date : 13/09/2009

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:22 am

a bon kangen e rihanes te amo?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:04 am

Donaa

hin kliko ktu edhe e merr kangen e kerkume : --> sendspace.com lbhekj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 1:44 pm

ttemm e qellume King-Albbo Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo


Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:53 pm

a bon kongen e vjteer te TNT breee PRane lumit te pash
a sdi qysh thirret ???

pls gjene ??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:55 am

hawer titllin kallzzoe qysh e ka se nuk mui ta xhoi pa ia dit titllin

Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kerkesat Tuaja ! Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesat Tuaja !   Kerkesat Tuaja ! I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesat Tuaja !
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kerkesat...
» Kshillat Tuaja Muzikore...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: Muzika-
Kërce tek: