Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Kerkesa per Moderator I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 Kerkesa per Moderator

Shko poshtë 
2 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesa per Moderator Empty
MesazhTitulli: Kerkesa per Moderator   Kerkesa per Moderator I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:50 pm

Ketu mund te Beni KEkesat e juaja per moderator po pik se pari duheni te lexoni njoftimin e konkursit per moderator dhe te aplikoni ne kerkesen per moderator tani do te konsulltohemi me stafin se cili do te jet moderator dhe cili do tna bashkpangjitet stafit tonME rrespect Stafi i : :A
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

Kerkesa per Moderator Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Kerkesa per Moderator I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:43 pm

sheff edhe nay qikk u kan mire me bo MODERATORE Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Kerkesa per Moderator Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Kerkesa per Moderator I_icon_minitimeWed Sep 16, 2009 3:45 pm

Kysmet qetash se ni mod u hek njo shtohet tash Smile e qes konkursin qetash edhe pak une apet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

Kerkesa per Moderator Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Kerkesa per Moderator I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 4:46 am

okke sheff mOss harro ktuu iom edhe unne met nimmu WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

Kerkesa per Moderator Empty
MesazhTitulli: Re: Kerkesa per Moderator   Kerkesa per Moderator I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kerkesa per Moderator
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kombjuter dhe Internet :: Kerkesa-
Kërce tek: