Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share
 

 Transferet & Spekulimet

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
Arben Tahiri

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeThu Aug 13, 2009 8:11 am

Folni per Transferet dhe spekulimet!

Ky eshte witi qe me se shumti jon bo Transfere!


Diskutoni lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeFri Aug 14, 2009 5:11 pm

Juventusi mendoj se ka qene skuadra me aktive dhe qe ka shpenzuar Para ne vend te duhur arsyeja qe po thom osht se po shfaqin rezultate ato transfere Very Happy:D

per Juventusin tani ka eprfunduar mercato e sivjetme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 6:50 am

JUVENTUSI osht hera pare qe mu ka dhimt
Edhe mu ka dhimt Prom qe hupi ne penalla prej Milanos

Tshkretit sditen me majt rezultatin:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeTue Aug 18, 2009 7:19 am

valla didd ndaq me dit kom plass krejtttt qata s`hina ne MSN dje naten :s se tani am kishin tesh e ish duft me vepru mnyra tjera :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 7:22 am

Po de po Festim
Um le me prit aty 2 ore
Veq me tshprehe ngushllime
edhe apet nuk hine:S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 10:31 am

vallahi didd e din punenn qysh u kan :S:S:S Punaa ,shumnervoz tani kisha bo nai gabim te madh :S:Sprej nervozeee

sa mos me dlaprej teme ,Claudio Pizarro zyrtarisht tek Werder Bremen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:32 am

SKom qat thom Fest veq ngushllime per humbje qa mi bo pjes e lojes edhe na hupem nloj tpar en lig po qa em bo ska lidhje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
M4[x]BeeTh
Antar 10%
Antar 10%
M4[x]BeeTh

Numri i postimeve : 66
Join date : 19/08/2009

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 19, 2009 11:44 am

● G ĄŁβο ● shkruajti:
SKom qat thom Fest veq ngushllime per humbje qa mi bo pjes e lojes edhe na hupem nloj tpar en lig po qa em bo ska lidhje

Jo be u msu festimi me hup uhauhauha


Hajgare njeri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeThu Aug 20, 2009 7:20 am

Liverpool në garë për Van der Vaart

Sipas mediave në ishull, ekipi i Liverpoolit i është bashkuar garës për të marrë shërbimet e mesfushorit holandez Rafael van der Vaart.

Holandezi nuk është pjesë e planeve të trajnerit të ri Manuel Pellegrini dhe ish-lojtari i Hamburg një kohë të gjatë është duke u lidhur me largim nga Madridi.

Për lojtarin janë të interesuar një varg klubesh në mes të cilave edhe Interi, por ai dëshiron të transferohet në Angli. Sipas The Times, në garë për Van der Vaart tash është edhe Liverpooli.

Sipas gazetës të kuqtë janë në gjendje të ndajnë rreth 12 milionë euro për shërbimet e holandezit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 12:14 am

Pritet qe gjate diteve ne Vijim Van Der Vaart t bashkohet skuadrs se LiverpoolitI mire o ky sosht i keq
I shpejt kryesorja osht

Sdi sa ja vlen me marre
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeFri Aug 21, 2009 4:06 am

Didi shkruajti:
Pritet qe gjate diteve ne Vijim Van Der Vaart t bashkohet skuadrs se LiverpoolitI mire o ky sosht i keq
I shpejt kryesorja osht

Sdi sa ja vlen me marre

JA Vlen Tybe Boll e shtim vent Lucasit sa dush ven ka ky me lujt te na edhe ja vlen bile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 3:41 am

Siq Duket Juventus edhe pse ak deklaruar se sdo te kete Blerje te reja tani ata kane thyer mendjen.

Ata mendojne se ende dueht perforcuar mesfushen me Lojtar ngase lendimet jane ato te cilat e ndejekin Juventusin.

Si Transfer i fundit ata pritet te bejene Kroatin Rakitic , dhe me kete ti thojne Lamtumire Merkatos Verore.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 3:45 am

Nese Mund ti besohet Gazetes Gjermane 4-4-2 , Juventus ka parashikuar disa Lojtar qe ka arritur Parakontrata per vitine ardhshum te cilat jane pranuar kete vit nga Klubet tjera.
Fjala eshte per disa Lojtar te medhenj dhe Cilesor :

Giussepe Rossi - Villareal
Goran Pandev - Lazio
Lavezzi - Napoli

Njeri nga keta 3 sulmues patjeter do te udhtoj drejt Torinos per tiu bashkuar Zonjes se Vjeter.

Gjithashtu Juventus kane bere te dituer se nese Manchester United jane te gatshem vitin e ardhshem te shesin Serrbin Nemanja Vidic Juventus eshte e Gatshme te Hyje en Lufte me 22 Milion Funte per ta rrembyer Qender-Mbrojtsin , dhe ta fiton Duelin em Barcelonen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
Didi

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 28
Location : Prishtinaa

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 5:14 pm

Perveq Lavezzit
Asnjoni prej tynev tjerve sen svyn:s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeSat Aug 22, 2009 7:54 pm

ja did rossi sosht edhe qaq i keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeMon Aug 24, 2009 4:47 pm

Dihet qe Real Madrid ka bere perforcime bombastike poashtu edhe City ak bere shume transfere

Silvinjo kalon ne City
Lescot ne City
Burdiso ne Roma
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 10:42 am

kom ni per Transferimin e Snejder te interi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:29 pm

edhe qiky Wan der Wart su met kurrqysh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Titinjo
V.I.P
V.I.P
Titinjo

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:29 pm

tkish me na ardh van der vartiii nakish thyyyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
kobra.03
Antar 10%
Antar 10%
kobra.03

Numri i postimeve : 77
Join date : 18/08/2009

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:01 am

sdi qa u ba bre ky Perezi ka than ku mi largu krejt hollandezt asnjo hala se largoj veq fjal i paska pas veq mri e ka ishalla si largon se volla njerz Sneijderi i fort osht edhe nistelrooy sulmus tipik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 7:13 am

Juventus perseri kthehet tek Grosoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:38 pm

Hughes thote qe Lescott eshte me i mire se Ferdinand dhe Terry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:06 pm

Rafinha i thot LAMTUMIREN Ee fundit Schalkes 04 , Mir se ju gjej Juventus
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil

Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 26
Location : n'KeIt KoSoVeN

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:13 pm

uhauhauhhahhu festim kit lajm e paske shprenda ne 3 tema
kuptohet je i gzun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: juventus   Transferet & Spekulimet I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:24 pm

Normal o Liridon ku mos mu gzuuu o daj tash jena te kompletunnn , a po nin reali e barca mu bo bashk tash ti shkattrrojm dyjat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
Transferet & Spekulimet Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet & Spekulimet   Transferet & Spekulimet I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Transferet & Spekulimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Sporti ●-
Kërce tek: