Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

 

 LEter Dashurie

Shko poshtë 
+2
Unikkatil
● King Albo ●
6 posters
AutoriMesazh
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 5:51 am

Lot që kam në sy nuk pikojnë, e din pse?! Ngase zemra i mori dhe ajo i pikon me ca pika gjak ku qdo pik tregon se më ke shkatërruar ku një lot me plot dashuri që dikur ti ma pate fshirë të thotë se prita këtë nga ti! E din pse nuk ka yje në Qiell?! Ngase të vetmet ato kuptuan dhimbjen time, janë mbyllur në zemrën time dhe më nuk duan të ndriqojnë!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:43 pm

e mir edhe kjo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina


Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Letra per 2 te dashur....   LEter Dashurie I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 8:11 am

Kur ra Muzgu i nates , nje te puthur i dha.
pastaj e puthi , dhe i tha.


Qka do te beje e dashur sikur nje tjeter ta marr.
Do te qaja me Lot dashurine e par

Po qka e dashur sikur une mos te jetoja

Do te vija te varri dhe atje do te rrnoja

Kaluan disa vjet dashuria u harrua , ajo e la ate me nje tjeter u martua.
Nje dite tek qendiste , Televizioni njoftoi , nje aksident qe kishte ndodhur ,Fotografine ia tregoi.
Vajza e njohu ate , Gishtin e qpoi , qau dhe bertiti Koken nuk e qoi

I shoqi i ulej pran , doren ja ledhaton.
Ajo e shtyente , nga pak se duron.

e Vjehrra i Ulej prane donte ta qetsonte.
Ajo e shtynte , ngase se duronte.

i shoqi e pyeti ate , se kend e deshironte
ajo i tha per nenen qe ne fshat ta dergonte.

Nena e saj erdhi dhe e pyeti se qka.
Vajza i tregoi dhe i tha : Moj nene e dashur , shum vite me par , e kam dasht nje djal , besen ja kam dhan , nese ai vdes tek varri i tij do te jetoja , sot TV njoftoi se ai ka vdekur , Dua SHPEJT NENE te me dergosh tek varri i tij.

Nena e dergoi Vajzen tek varri i te dashurit te PAR dhe te vetmes dashuri qe kishte ne Jet.
Vajza duke qar Vdiq...dhe .....me ....vone e varrosen pran tij.

2 vorre te reja
tani u themeluan
u mbuluan me bar
por nuk u harruan
sepse ishin shum te dashuruar
le ta lexojne , Kush jane te dashuruar Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.veqsport.tk
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:22 pm

fillimin e lexova edhe me pelqej festim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina


Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: juventus   LEter Dashurie I_icon_minitimeWed Aug 26, 2009 4:44 pm

FLm UnikattiL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:39 am

-Ngadale e me vemendje zbres
shkallve te kujteses e perpara
me dalin qastet qe kemi kaluar se bashku.
-Veshtir qenka të shkruash per nje person
te dashur i cili shpirtin ta thellson
me mendime e nuk te le te qet as ne gjumin e nates.
-Fjalet e tua nxoren lot nga syt e mi
qe mbeten vetem kujtime per kohen qe me plagosi.
Prita gjat si lulet e vesuara diellin pranveror ,
por q'te bej tani kur jam mesuar me fjalet,grindje ,
buzqeshjet etua tani me benin perher te lumtur.
-Te deshta dhe te dua,prandaj
mungesa jote me ben qe te vuajë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:40 am

Për ty Oj Dashuri, Jetës i dhash Fund

[?]..Sot të gjithë janë mbledhur
-[?]..Por nuk është ditë gëzimi
--[?]..T’gjithë janë te përlotur
---[?].. Për t’më quar tek Varri..
----[?]..
-----[?]..Sikur t’kisha mundesin
------[?]..Edhe t’ju tregoja
------[?]..Se pa te Dashurin Time
------[?]..Nuk munda te jetoja.
-----[?]..
----[?]..Mjaft më o Babi
---[?]..Mos ma laj trupin me lot
--[?]..Me dëshir time vendosa
-[?]..T’ja jap fundin jetës së kot.
[?]..
[?]..Me një cop letër ta sqarova
[?]..Dhe një Amanet Babi ta kërkova
-[?]..Te Dashurijen tim ju te e lajmron
--[?]..Dhe për vdekjën time të i tregoni.
---[?]..
----[?]..Ju lutem Babi atë mos mallkoni
-----[?]..Nuk është ajo që jetën time morri
------[?]..Isha vet fajtor, dhe Zotin e luta
------[?]..Vdekjën ja kerkova, se jetën sun e ballafaqoja.
------[?]..
-----[?]..Tash dalngadal më mbuloni me dheh të zi
----[?]..Dhe e di se më kthim mbrapa s’ka me gjet
---[?]..O Babi im të lutem mos më qaj
--[?]..Se në tjetrën botë lumturin do ta gjaj.
-[?]..
[?]..Dheu e shtrengon fort trupin tim
[?]..Dhe ja fali këtë pikëllim
[?]..Zemra ime nuk mund më të rrah
-[?]..Dhe ndjehem më mirë sepse dhimbje më s’ka
--[?]..
---[?]..O Babi te lutme falma këtë gabim
----[?]..por vetvrasja ma dha Lirinë
-----[?]..Ajo ishte gjëja që frymën ma ndali
------[?]..Sepse Jeta vetëm pikëllim më fali.
------[?]..
------[?]..Kam arritur në këtë vend me lule
-----[?]..Dhe gjithmonë do ta pres Te Dashuren Time.
----[?]..Ajo do të martohet dhe do ta harron emrin tim
---[?]..Mirepo unë do ta pres që ta takoj në qiellin tim.
--[?]..
-[?]..Atëher do t’i them: " Për ty Oj Dashuri, Jetës i dhash Fund ''
[?]..Isha shumë e ri dhe të doja shumë
[?]..Nuk pendohem aspak që këtë jetë për ty e dhurova
[?]..Sepse shumë të kërkova dhe më në fund ne parajsë të takova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Unikkatil
Antar 50%
Antar 50%
Unikkatil


Numri i postimeve : 212
Join date : 24/08/2009
Age : 29
Location : n'KeIt KoSoVeN

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeFri Aug 28, 2009 4:29 pm

Granit aawawawaw na knaqe poezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
hoxh kadri prishtina


Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Sep 01, 2009 8:05 am

bravooo Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.veqsport.tk
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeSat Sep 12, 2009 11:49 pm

Nje Enderr e Trishtuar
Nje dite kuptova se nuk me deshiron dhe se kurr s`me ke dashur.
Me tha se do nje tjeter.E dija se nuk mund te luftoja kunder dashuris
suaj, sepse ajo eshte poshtorsi.Kur ti me the ata me lendove shpirtrisht
sepse ne fjalet tua nuk egzistonte as edhe nje fjale mirkuptimi.A nuk e dije
se ti nuk je si vajzat e tjera!Ishe e perkryer,derisa nuk tu paraqit ai.
Ai te verboj me para dhe te zhduki gjithe shpresat e mija.Nuk isha i sigurt
se ai ishe i sigurt dhe i vertet,ose vetem nje enderr e hidheruar.Shpresoja
se do te zgjohem me puthje,por ne vend te puthjes me zgjuan fjalet e tua
te trishtuara dhe te hidhura:"Nuk Te Dua".U ktheva duke qare pasi qe nuk
kisha fjale me!
Zemra ime di vetem mendime dhe dhimbje.Pres qe ti ta sherosh kete palge
ne fjalen "Me Fale".

Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeSun Sep 13, 2009 3:33 pm

Lessuthka shumm e fortt koka qekkio Flmm WinkWink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 8:11 pm

Thnx shummm .... LEter Dashurie Icon_biggrin Po Graniti nuk pe pranon qe i kom shkrujt poezitt mat mir se ajj:P:P kallxojj bre:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 8:24 pm

huaahuha MA moj Razz Laughing

se me bo me shti motorrin funksion veq armendi e din Laughing
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 8:27 pm

ha ha ha volla me u shty me mu nuk t`bon pun as motrroi as kurgjoo hiqq LEter Dashurie Icon_razz LEter Dashurie Icon_razz
P:Ppo mos bo xhelozee n`shoqeE LEter Dashurie Icon_razz ski psee me dit qe xheloznn i la krejt hiq nuk shkrujj LEter Dashurie Icon_biggrin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
● King Albo ●


Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 8:28 pm

huhuhu\ mori mo mosem shti me mush ktushin se po pritoj Laughing huahau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 14, 2009 8:30 pm

hahhaa LEter Dashurie Icon_biggrin ehee shuj shuj po nejse se ski faj qe po xhelozon se me qika je tu shtyy LEter Dashurie Icon_biggrin LEter Dashurie Icon_razz edhe niem kallom a po xhelzon ajo spo i la nesse po:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 3:07 am

oii Lesuthka pash neren le sheffin mos e shtti mu nxxehh se kuku .

le qi e mush ktushheenn PO edhe 13-FAQE tiera i mush .Very Happy:D.

LOL
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:02 am

ha ha ani shefeinnn LEter Dashurie Icon_biggrin jo bre nuk besoj qe nxeheshh me muuu...e sa per poezi qe po thu i mushii 13 faqee po mushi te kqyrumm LEter Dashurie Icon_razz bash po kom qef me i lexuu LEter Dashurie Icon_surprised
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kkena-PATTO
PrincesS
PrincesS
kkena-PATTO


Numri i postimeve : 27
Join date : 14/09/2009
Age : 28
Location : Polluzh

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:10 am

ma ma se nuk jem ne parlament ktty me u rrok per kurgjo hich

ajt se poezi jon atoo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:34 pm

sieena tu u rrokk na more weq hjg po boiimm edhe poezzi po posttoim .

edhhe muu rreh ktu zbbon ky ashtt weq forum mu knaqq ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kkena-PATTO
PrincesS
PrincesS
kkena-PATTO


Numri i postimeve : 27
Join date : 14/09/2009
Age : 28
Location : Polluzh

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:46 pm

Qa ki armend loqk qe ne gjdo sen po me kundershtonn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
≠●ΡaттоО●≠


Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 30
Location : POLLUZHA..!

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeTue Sep 22, 2009 7:57 am

kush moore Very Happy:D.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Lessuthka
PrincesS
PrincesS
Lessuthka


Numri i postimeve : 21
Join date : 10/09/2009
Age : 28
Location : Podujev-Llapionk

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitimeMon Sep 28, 2009 7:14 am

so puna qe pritonn ti po nuk po t`kujtohenn see se jo 1 faqe po 5 i kishe boo Razz Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content

LEter Dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: LEter Dashurie   LEter Dashurie I_icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
LEter Dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: Poezi-
Kërce tek: