Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Kon pe Pershendesum

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Kon pe Pershendesum   Mon Aug 10, 2009 5:56 am

Une per veti i pershendes krejt shqiptart kudo qi jon

Edhe ju thom

Qe jena 1-sha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 2:46 pm

une e pershendes hallen qe gjendet ne gjermani dajen n finland edhee qiken e tezes n bullgari
ne urim marrin pjese edhe krejt kosova me familje Shqprin maqedonin malin e zi etjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 4:01 pm

PErshendes Dajen nga gjermania HAllen nga suedia edhe Dej te migja ne oqeanin e larget paqsor me kangen e mentor kurtishit o gurbet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 4:02 pm

Keit Shqiptart po i pershendes unehhh!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 4:04 pm

E pershendes ni shok prej Hogoshtit e ka emnin Nool hahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 4:09 pm

opa did shok en hogosht paske a ku mrrite ka en hogosht se huahuahua Razz

pershendetem edhe mu qaty afer jom en Hodonovc te ni hall huahuahuaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 4:10 pm

Uneh po e pershendes 1 shok temin Emin e ka Emrin amo osht shum Rrenc!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arjon
Fillestarë
Fillestarë
avatar

Numri i postimeve : 2
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 5:32 pm

Arben Tahiri shkruajti:
Uneh po e pershendes 1 shok temin Emin e ka Emrin amo osht shum Rrenc!!


Benn edhe une po e pershendes shokin ton shum Rrenc na knaqi kejt hahaah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:39 pm

nana ajshja pershendet qikat e weta qe gjenden ne shtetet e bashkuara te AMERIKES .hazbin .xhevrin.xheziden.kumrin si dhe djal e saj te wogel muratin .uahuhauhahauhuahuahuha.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:41 pm

armmend*PATTO shkruajti:
nana ajshja pershendet qikat e weta qe gjenden ne shtetet e bashkuara te AMERIKES .hazbin .xhevrin.xheziden.kumrin si dhe djal e saj te wogel muratin .uahuhauhahauhuahuahuha.Me Kongen Kur e Pash o Xheziden n'qytet!!!


huauhauahau:F
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:42 pm

une po e pershendes Arben Tahirin .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:47 pm

Djali Lavoboia e pershendet nonen e wet Kaden , Babain Bojlerin si dhe Motren Sholen duke i uruar tushit larje sa me te shpeit dhe te sukseseshme!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:50 pm

Arben Tahiri shkruajti:
Djali Lavoboia e pershendet nonen e wet Kaden , Babain Bojlerin si dhe Motren Sholen duke i uruar tushit larje sa me te shpeit dhe te sukseseshme!!


me konggeeen kkur e pash e pash ket tushin te sholja aman amane .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 12, 2009 6:51 pm

armmend*PATTO shkruajti:
Arben Tahiri shkruajti:
Djali Lavoboia e pershendet nonen e wet Kaden , Babain Bojlerin si dhe Motren Sholen duke i uruar tushit larje sa me te shpeit dhe te sukseseshme!!


me konggeeen kkur e pash e pash ket tushin te sholja aman amane .

e madhjja e jonne e knon kit kangg Negjmmie pagarusha...! affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: pershendes   Thu Aug 13, 2009 7:12 am

Pershendes Diddin edhe Granitin me kangen e Rihanes "Te Amo" Razz

gjithashtu pershendes djalin e dajes dhe i uroj martesen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Arben Tahiri
Antar 50%
Antar 50%
avatar

Numri i postimeve : 234
Join date : 12/08/2009
Location : n'Drenic

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 13, 2009 7:59 am

edhe uneh e pershedes Didin shumm shumm!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Thu Aug 13, 2009 9:09 am

e pershendes e pershendes e pershendes e pershendes e pershendes Shehiden Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 13, 2009 9:15 am

E Pershendes Firmen e cilla sot um pranoj nPune cheers cheers cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Thu Aug 13, 2009 9:20 am

hajde urime urime diddi


e pershendes Diddin dhe i uroj Pune te mbare , dhe lodhje te madhe Razz:P

hajgare ishallla slodhesh kurr nat pune D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 13, 2009 9:22 am

Flm mauro per pershendetjen
Ishalla ju gzoj edhe juve edhe veten teme
Edhe ja zbardhi ftyren Kosoves hahhaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Thu Aug 13, 2009 9:31 am

didd marre , se kena pershendet nanen e cakit lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 14, 2009 5:26 am

ppe pershenddes unne KOSOVEEEEN keeit .Very Happy:D. affraid affraid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 14, 2009 8:02 am

e pershendes 1 shoqe qe e kom ne ishujt Faroe:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Titinjo
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 12/08/2009

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 14, 2009 8:13 am

Tash e pershendes ni qen qe u cof gjate luftes :p:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 14, 2009 8:27 am

Nuk o veni per rahmetli ktu o njerz

Muni me pershendet Grun e mahmut Feratit
jo najkon qe u dek ahahha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kon pe Pershendesum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. Pershendetjet dhe Urimet-
Kërce tek: