Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Kon pe Pershendesum

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Wed Aug 19, 2009 12:22 pm

i pershendes te gjith muslimanet qe kan bo njet em agjeru kete ramazan dhe i uroj agjerim te lehte
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Wed Aug 19, 2009 5:07 pm

e pershendess Arben tahirin zzdi kah u meet ky nieri u hupp mdokket Very Happy.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 20, 2009 3:17 am

pershendes t'gjith muslimant ane kend ku jan ju uroj agjerim te let the me fat ramazani e hajt Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Thu Aug 20, 2009 4:05 am

pershendes nje Sheherli qe mka hi ne shpi qe nja 1 Jav
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 20, 2009 4:16 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
pershendes nje Sheherli qe mka hi ne shpi qe nja 1 Jav

Qite pi shpish me zor huahua Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 20, 2009 9:53 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
pershendes nje Sheherli qe mka hi ne shpi qe nja 1 Jav
Pom dhimesh vallahi.
PO une per veti e pershendes ata edhe i thom
Qarte Festimin se knaqesh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 27
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 20, 2009 4:48 pm

kkkush e ka nieet me agjeru tann i pershendess Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Thu Aug 20, 2009 4:48 pm

Gjithashtu edhe une posaqarisht kejve Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 12:23 am

I pershendes krejt antart e ri qe jon hi nket Forum
Edhe jau uroj Muajin e Shejte te Ramazanit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
FLo0rI
Antar 10%
Antar 10%
avatar

Numri i postimeve : 63
Join date : 18/08/2009
Age : 23
Location : n'Anfield Road

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 6:18 am

e pershendes Dardani dhe i thom hin ne msn se ta kom nreq Bannerin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 21, 2009 7:07 am

e pershendes Gzimin eedhe i thom se HARRONEEEEEE TITULLIN OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Didi
Webmaster & Hacker
Webmaster & Hacker
avatar

Numri i postimeve : 395
Join date : 09/08/2009
Age : 27
Location : Prishtinaa

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 8:27 am

I pershendes me Gzim e me Festim

Nga CHL
dhe ju thom
Kurre skeni me fitu:p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://great-albania.albanianforum.net
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 8:29 am

Gjitashtu ju bashkpangjitna pershendetjes Didit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 21, 2009 8:31 am

i pershendes qita 2 postuesit e meparshem edhe i thom se ju fshini durt per Trofe Razz

Chelsea Engalnd
Chelsea , Juventus CH.L
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 8:32 am

ni pershendetje vejn nga fush kosova me kangen jasha

i dergohet Festim Sllatines qe po dhimet shum ky djal i shkret nga sllatina uhuahuahu

Qe po ka qef shum me trofe me sy tvet qe sun poja arrin kerqysh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 8:33 am

● G ĄŁβο ● shkruajti:
ni pershendetje vejn nga fush kosova me kangen jasha

i dergohet Festim Sllatines qe pom dhimet shum ky djal i shkret nga sllatina uhuahuahu

Qe po ka qef shum me pah trofe me sy tvet qe sun poja arrin kerqysh qellimit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 21, 2009 8:35 am

1 pershendetje e madhe vie nga airoporti i sllatines per reperin ish- G Albo tani G Higher dhe e falenderoj Shum per urim por qia qe ma ke bo mu per Juven po ju pershtatet LFC ma shum Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 8:41 am

mauro camoranesi(festim) shkruajti:
1 pershendetje e madhe vie nga airoporti i sllatines per reperin ish- G Albo tani G Higher dhe e falenderoj Shum per urim por qia qe ma ke bo mu per Juven po ju pershtatet LFC ma shum Razz

Qysh t'thujsh ma i forti je ni urim tmadh e ki pi meje ma i forti je

kush asht ma i forti festim ruboti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juvents   Fri Aug 21, 2009 10:13 am

i pershendes te gjith staffin e ri te Great-Albania lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 10:27 am

Gjithashtu edhe un i pershendes Stafin e ri e Great-Albania i Deshiroj sukses ne pun bounce
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 21, 2009 10:44 am

e pershendes Ilin qe moti snau ka dok knei pari Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 11:21 am

iliridin po meno lol!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Fri Aug 21, 2009 3:25 pm

pi pershendes krejt Afrikant santa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
● King Albo ●
Admininistrator
Admininistrator
avatar

Numri i postimeve : 605
Join date : 12/08/2009
Location : Kosova - Fush kosova

Character sheet
Lajme:

MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   Fri Aug 21, 2009 7:07 pm

i pershendes kejt ata qe jon qu en syfyr tash huahua Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
hoxh kadri prishtina
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 595
Join date : 13/08/2009
Location : Prishtina

MesazhTitulli: juventus   Sat Aug 22, 2009 3:22 am

Nje pershendetje speciale shkon nga Klubi i Juventusit per Sienan dhe i Urojme succes sonte kunder Rosonereve.....

Presim Fitore Siena Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.veqsport.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kon pe Pershendesum   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kon pe Pershendesum
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: •.∙.∙. Pershendetjet dhe Urimet-
Kërce tek: