Per kontakt -> kontakt@great-albania.tk
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com
RRegullat..
Mon Sep 14, 2009 4:05 pm nga ● King Albo ●
Forumi i prezantimit ka disa rregulla nder kryesoret jane

Per cdo prezantim duhet te hapet Topic i ri per secilin person
Nuk duhet te ket fyerje ndermjet personave ne prezantim
Duhet te veqohen disa nga te dhenat personale

Emrin (nickname) te mos e nderroni 100 her po vetem 2 her keni te drejt se per ndryshe do te merrni denim

Ne forume Te mos Dilni jasht teme po ti mbahni temes se …

[ Më shumë ]
Komentet: 0
Download mp3
risi-ks.com
zbavitu.net
shkupimusic.com

Share | 
 

 Barcoleta(Vica)

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 10, 2009 4:37 pm

Ndalon polici një vozitës:
- “Keni kaluar në të kuqen! Me rregulla të reja kjo është 350 euro”!
- Vozitësi ia kthen: “Më falni, unë jam daltonist”.
- “S’ka lidhje. Edhe për të huajt vlejnë të njëjtat rregulla”, ia kthen polici.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
≠●ΡaттоО●≠
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 759
Join date : 12/08/2009
Age : 26
Location : POLLUZHA..!

MesazhTitulli: Re: Barcoleta(Vica)   Thu Sep 10, 2009 4:39 pm

SHKON NJE POLIC NE SHPI DHE NUK E GJEN GRUAN ATY GJETI VETEM BUKE THATE DHE HENGRI , PAS PAK VJEN GRUAJA KISHTE BLERE KOS MERR POLICI KOSIN DHE E KTHEN ME GJITHE SHISHE , KUR E SHIKON GRUAJA PO HIDHEJ PERPJET I THOTE : CPO BEN ?
I THOTE POLICI : PO E BEJ PERSHESH
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Barcoleta(Vica)
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: ► Forumi Argetues ◄ :: •.∙.∙. Humor(Barcoleta)-
Kërce tek: